Witam wszystkich.
Ostatnie 3 miesiące to dla mnie prywatnie był hardcore i niestety ucierpały na tym strony. Paradoksalnie pierwszy miesiąc to mój pobyt w Coventry i ta pogoda i w ogóle... ale Cov całkiem fajnie... a później było już tylko gorzej, ale udało mi się wszystko ogarnąć. Teraz już mam nadzieję wdrożyć to co miało być wdrożone już parę miesięcy temu.

Na publikację czeka duża ilość kodu/poprawek i unowocześnień. Pomimo tych 3 miesięcy, które wypadły dalej idziemy do przodu . Lato i wakacje to bardzo dobry czas na zmiany na MC i nie tylko.

Oczywiście chyba już wcześniej wspominałem, że będzie niespodzianka.
Mimo dużej ilości pracy jaka została już zrobiona dopracowanie i wdrożenie wszystkiego jeszcze chwilę potrwa. W międzyczasie też newsy zostaną uzupełnione zwłaszcza informacja dotycząca nowych przepisów wynajmu mieszkań przez agencje - bardzo duża zmiana agencje już nie będą mogły "kasować" za wiele spraw, ale też ceny wynajmu mimo dużej ilości mieszkań studenckich poszły w górę.

Przepraszam za tą nieobecność niestety nie wszystko jest do końca pod moją kontrolą na przyszłość po zmianach planowane jest zdyfersyfikowanie obsługi, obecnie głównym problemem jest jeszcze kod strony, to już zostało poprawione w wersji developerskiej i jak tylko przejdzie testy zostanie wdrożone.

Pozdrawiam
Kaik