dodane wczoraj w Praca
kokosek kokosek Poszukuję pracowników do prac związanych z remontami i wykończeniowką (głównie kuchnie i łazienki). Wymagamy wlasny środek transportu do pracy. Praca dla osoby samodzielnej, więc z doświadczeniem. Po więcej informacji proszę dzwonić. 07760886264.
dodane wczoraj w Ogólne gadanie:)
MamaDudusia1993 MamaDudusia1993 Witam jest tu jakas mama która chcę wypić wspólnie kawe lub poplotkowac? Jestem mamą 7 miesięcznego malucha i troche mi samotnie w domu :)
napisał 2 dni temu w Ogólne gadanie:)
kaik
Karol Kijak Ok dzięki za uwagę - daty wrócą. Jeśli się uda to dzisiaj w nocy prześlemy online "lifting" newsów. I jeśli nie będzie jakichś większych problemów to najbliższe dni (wtorek wieczorem) prześlemy "lifting" ogłoszeń. Oba te działy zostały zaprojektowane kilka miesięcy temu i różnią się troszkę od obecnie dopieszczanych działów oczekujących na publikację dlatego najpierw doprowadzimy do wyglądu i działania to co jest, a następnie dodamy oczekujące działy.

3 komentarze
dodane 9 dni temu w Hobby
alex80 alex80 Czy w Coventry lub Birmingham działa amatorskie kółko historyczne lub fantastyczne lub polski klub książki?
Witamy po, kilkudniowej przerwie. U nas trwają bardzo ciężkie prace po-aktualizacyjne, dlatego jeszcze działamy na pół gwizdka. Natomiast dzisiaj jest wielki dzień ponieważ dzisiaj jest 13 :) i już za kilka chwil o 12 w południe rozpocznie się Wielki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Coventry!
1 komentarz
kaik
Karol Kijak Impreza się już zaczęła, sztab ready :) News będzie aktualizowany o nowe wydarzenia :)  
napisał 11 dni temu w Życie
kaik
Karol Kijak Ok@lemmy tell you something .. :) 1. Oczywiście, że te biurko tak od razu nie trafi na paletę, ale po podjętej decyzji to jest kwestia czasu. btw Tier nie tylko dotyczy automotive więc.. i tak naprawdę związane jest z "uptimem", wielki problem jest przy przenoszeniu (tak jak w sumie z www) aktualizacji, niż startu od nowa. 2. Wto jak nie bekną z 39 grubych baniek to EU przytnie te całe handlowanie przynajmniej o 50% (to do EU) a i tak nie jestem pewien , czy "outdated" dotyczy tej sytuacji bo przedawnienie umowy, a wyjście z bloku to są inne sprawy. 3. Idziemy na no deal i w sumie w zależności, kto na koniec dostatnie pałeczkę takie będzie wyjście... jeśli będzie to JRM albo jemu podobni oni się nie przejmują produkcją w UK i ludźmi oni wolą niskie podatki, zero praw dla pracowników... zobaczysz bo to idzie w tym kierunku... MojeCoventry.pl to mój własny kochany projekt i on będzie działał do ostatniego Polaka w Coventry i okolicach, a później zostanie online jako archiwum naszej obecności w UK :) biorąc pod uwagę tą postawę oraz kilka innych dodatkowych akcji aktualizacja jest jak najbardziej na miejscu bez względu na Brexit.

47 komentarzy
napisał 11 dni temu w Praca
kaik
Karol Kijak No właśnie ciekawe... rozwińcie temat... co ona dokładnie zgłosiła i jak to wygląda...

3 komentarze
Wygląda na to, że niektóre nasze wiadomości email trafiają do folderu spam.
Jeśli ostatnio pisał(eś/aś) do nas i nie uzyskał(eś/aś) odpowiedzi proszę sprawdź folder spam.
Dotyczy to głownie skrzynki gmail, ale inni dostawcy także mogą tak reagować.
Problem jest tymczasowy, pracujemy nad jego rozwiązaniem.
Za utrudnienia przepraszamy.