dodane 3 dni temu w Ogólne gadanie:)
kaik Karol Kijak Jak to zazwyczaj bywa, ciężko jest dostrzec własne błędy. Tworząc stronę oraz ją sprawdzając bardzo ciężko jest czasem dostrzec proste sprawy. Dzisiaj dostaliśmy email od Tomka, za który bardzo dziękujemy i on zwrócił uwagę (między innymi), że nie ma kategorii nieruchomości oraz praca w ogłoszeniach... problemem nie jest to, że ich nie ma problemem jest to, że menu główne po lewej nie ma suwaka kiedy jest dłuższe niż wysokość strony - my używamy kółka w myszce, a na telefonie po prostu wiemy, że to można przesunąć palcem - to jest wielki problem dla osób bez myszki lub na laptopie. (dzisiaj to zostanie poprawione) Takich błędów pewnie jest bardzo dużo i one utrudniają Wam korzystanie ze strony. Dlatego proszę o pomoc. Jeśli macie jakiekolwiek problemy ze stroną, coś Wam sprawia problem, coś działa nie tak. Proszę o kontakt zostanie to poprawione jak najszybciej. Codziennie w nocy wysyłane są na stronę poprawki jedne widać innych nie widać i tak będzie już teraz cały czas, bo mimo iż MC jest już zaktualizowane (System,Newsy, Forum, Ogłoszenia) to teraz dopiero zaczynamy prawdziwy rozwój strony oraz 'usług' jakie ona oferuje. W poczekalni jeszcze wiele dodatków - Wydarzenia, Informator, Artykuły, pełna Galeria, rejestracja z FB oraz wiele wiele usprawnień i poprawek w wyglądzie i działaniu. Prosimy o informacje o błędach i problemach, można je raportować: - w tym wątku - za pomocą formularza kontaktowego (menu główne po lewej na samym dole) Kontakt - na adres email admin@mojecoventry.pl Za wszelkie informacje dziękujemy. Pozdrawiam Kaik
dodane 6 dni temu w Hobby
alex80 alex80 Czy w Coventry lub Birmingham działa amatorskie kółko historyczne lub fantastyczne lub polski klub książki?
Witamy po, kilkudniowej przerwie. U nas trwają bardzo ciężkie prace po-aktualizacyjne, dlatego jeszcze działamy na pół gwizdka. Natomiast dzisiaj jest wielki dzień ponieważ dzisiaj jest 13 :) i już za kilka chwil o 12 w południe rozpocznie się Wielki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Coventry!
1 komentarz
kaik
Karol Kijak Impreza się już zaczęła, sztab ready :) News będzie aktualizowany o nowe wydarzenia :)  
napisał 8 dni temu w Życie
kaik
Karol Kijak Ok@lemmy tell you something .. :) 1. Oczywiście, że te biurko tak od razu nie trafi na paletę, ale po podjętej decyzji to jest kwestia czasu. btw Tier nie tylko dotyczy automotive więc.. i tak naprawdę związane jest z "uptimem", wielki problem jest przy przenoszeniu (tak jak w sumie z www) aktualizacji, niż startu od nowa. 2. Wto jak nie bekną z 39 grubych baniek to EU przytnie te całe handlowanie przynajmniej o 50% (to do EU) a i tak nie jestem pewien , czy "outdated" dotyczy tej sytuacji bo przedawnienie umowy, a wyjście z bloku to są inne sprawy. 3. Idziemy na no deal i w sumie w zależności, kto na koniec dostatnie pałeczkę takie będzie wyjście... jeśli będzie to JRM albo jemu podobni oni się nie przejmują produkcją w UK i ludźmi oni wolą niskie podatki, zero praw dla pracowników... zobaczysz bo to idzie w tym kierunku... MojeCoventry.pl to mój własny kochany projekt i on będzie działał do ostatniego Polaka w Coventry i okolicach, a później zostanie online jako archiwum naszej obecności w UK :) biorąc pod uwagę tą postawę oraz kilka innych dodatkowych akcji aktualizacja jest jak najbardziej na miejscu bez względu na Brexit.

47 komentarzy
napisał 8 dni temu w Praca
kaik
Karol Kijak No właśnie ciekawe... rozwińcie temat... co ona dokładnie zgłosiła i jak to wygląda...

3 komentarze
napisał 9 dni temu w Edukacja
ninaradkov
ninaradkov witam, ja jestem zainteresowana. prosze o info na priv

6 komentarzy
1 komentarz
kaik
Karol Kijak Wielki Finał w Coventry już w tą niedzielę, oczywiście MojeCoventry.pl 100% wspiera tą akcję będziemy dla Was raportować co się dzieje w dzień Wielkiego Finału :) Polecamy to wydarzenie i będziemy dużo o nim pisać. 
Wygląda na to, że niektóre nasze wiadomości email trafiają do folderu spam.
Jeśli ostatnio pisał(eś/aś) do nas i nie uzyskał(eś/aś) odpowiedzi proszę sprawdź folder spam.
Dotyczy to głownie skrzynki gmail, ale inni dostawcy także mogą tak reagować.
Problem jest tymczasowy, pracujemy nad jego rozwiązaniem.
Za utrudnienia przepraszamy.