bella. dodane 29/01/2019 23:39
Witam
Chcialabym podziekowac panu Karolowi za swietny pomysl ciezka prace w odnowie aktualizacji forum MojeCoventry. Te podziekowania sle rowniez do ekipy ktora wspolpracuje z zalozycielem, bysmy my lepiej i precyzyjniej widzieli swiat Polonii w Coventry. Dziekuje za email wyjasniajacy i pomocny w uzyskaniu dostepu do strony.
Oprocz narzekan i pomocy ktorej oczekujemy nalezy pamietac iz ktos musial te strone stworzyc wpierw i doskonalic ja by nam bylo lzej swojsko i przyjemnie.
Ufam ze dolaczy sie grono z rownie cieplymi wiarygodnymi slowami.
Motywacja do istnienia w dobrej kondycji tego forum , jest tez nasza praca...nas zwyklych odbiorcow.
Pozdrawiam i jeszcze raz gratulacje.
kaczor
z wygladu moze byc ale jeszcze nie wszystko chyba dziala
kaczor
i nie moge chyba edytowac posta, nie wiem jak!!??
kaik
Dzięki wielkie @bella jeszcze dużo pracy, ale mamy nadzieję, że będzie ok.
@kaczor no nie wszystko niestety, cały czas pracujemy nad poprawkami, do końca tygodnia będzie wysłany kolejny pakiet tym razem dość duży pakiet zmian i edycja postów na forum będzie właśnie w tym pakiecie.
Pozdrawiam
kaik
Ok troszkę posprzątana została strona główna. Do ogarnięcia na stronie głównej zostały jeszcze reklamy, całkiem się zmienią i cała infrastruktura już jest jednak przed publikacją będziemy informować reklamodawców, w najbliższym tygodniu. Reklamy zostały także przedłużone o miesiąc! :), ze względu na trwające prace.

Jutro wieczorem zostaną przesłane obiecane udogodnienia w ogłoszeniach oraz na forum.
felek29
prosze o zmiane koloru szaty graficznej badz czcionki na stronie glownej
te szare litery sa praktycznie niewidoczne w tym rozowo fioletowym tle
kaik
Hej, felek dzięki za sugestię...
1. to nie jest na razie priorytet, ale w wolnych chwilach poeksperymentujemy z lżejszym tłem.
2. albo masz dobre oko bo tło ma kolor #efefef i rzeczywiście jest tam domieszka fiolet, róż, albo masz coś z monitorem ;) i on te kolory jakoś wyciąga bardziej, bo w zasadzie 99% tekstów ze strony głównej jest w boksach, na białym tle - może chodzi Ci o menu?
3. jest kolejka spraw do zrobienia i moje zdolności do planowania w czasie są co najmniej słabe, to znaczy już dano powinniśmy publikować kolejne działy, a cały czas coś, więc to nie jest priorytet chociaż też lekko mnie ten "szary" już męczy, ale ja zawsze się tłumaczę tym, że spędzam na tej stronie tyle czasu, że każdy kolor by się znudził.
4. kurde chciałem dodać kiedyś w przyszłości jeszcze night mode, czyli negatyw tak by się spoko czytało w nocy i w sumie w tedy też można dodać więcej niż jeden szablon kolorystyczny.
Na razie jest to co jest prace trwają dalej nad funkcjonalnością, ogłoszenia i społeczność są liftowane obecnie, a kolejne działy jak informator, wydarzenia i katalog firm są powoli w drodze...
piotrek019
przedałyby się data i godzina dodania posta i ogłoszenia