Witam, pewnie już nie raz i nie z jednego źródła spotkaliście się ze słowami GDPR lub w Polsce RODO.

Jutro, może trzymając się języka Polskiego wchodzi "Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych".

MojeCoventry oraz inne strony prowadzone przez KaikMedia.com jak na przykład MojeLeicester stosują się do wymaganych przez RODO/GDPR od bardzo dawna - tzn, dane są zabezpieczone, nie są sprzedawane reklamodawcom oraz nie są na podstawie tych danych tworzone jakiekolwiek "Shadow profile" - profile reklamowe.


Oczywiście KaikMedia/MojeCoventry nie jest jedyną "instytucją" mającą dostęp do danych może nie osób rejestrujących się, ale korzystających ze strony bo korzystamy z usług Google Analytics, PayPal, oraz w sumie do dzisiaj z like buttona oferowanego przez Facebook... szczerze mówiąc z wszystkich tych firm Facebook jest najbardziej "wykorzystującą" w celach reklamowych firmą i ze względu na to rezygnujemy z tego typu "udogodnień" - to nie jest decyzja związana z GDPR już od pewnego czasu wiemy, że Facebook nie będzie dodany do MojeCoventry oraz innych naszych stron.

Jesteśmy dość mocno powiązani z Google tzn google drive dla firm, jak pewnie widzicie reklama google (obecnie testy skuteczności) oraz Google Analytics.

Poza Google jest PayPal jako system płatności. PayPal Jako paypal button nie pobiera "dodatkowych informacji" od osób nie korzystających z płatności w przeciwieństwie do Google oraz Facebook.

Chociaż tak naprawdę jedyne dwie firmy poza KaikMedia, które mają możliwość jakąkolwiek zbierać informacje dotyczące użytkowników na MC to Google oraz do dzisiaj/jutra Facebook - oczywiście "legalnie"

Tak jak wcześniej wspomniałem MC nie jest stroną poświęconą reklamowaniu się... to była i jest od początku strona dla was dla nas?... wielu klientów na przestrzeni czasu pytało o wyskakujące banery o mailing itp a ja z uśmiechem mówiłem nie i tak pozostanie w sumie kto ma jakiś email wysłany z MC poza rejestracją/ subskrypcją forum?

Zero profilowania, sprzedawania bazy danych i w ogóle.

Btw obecnie MC jest mało reklamowane i "ledwie zipi" :) ale to jest związane z pracą nad nowym MC -aktualizacją... pewne elementy z przed kilku miesięcy są już online na MojeLeicester.pl, ale to jest tak jak mówię... wstępniak i dużo brakuje i dużo się jeszcze zmieni... no ale zerknąć można :)

Pozdrawiam