popekmonster dodane 14/05/2018 20:51
Czy admin tej strony jest ślepy ? Dlaczego ta durna firma wciąż dodaje ogłoszenia? Każdy normalny człowiek wie że jest to obóz pracy i nikt nie chce tam pracować. Proszę- ogarnijcie ten syf.
kaik
Hej
Nie rozumiem dlaczego mamy usuwać ogłoszenia legalnej pracy (mimo iż to jest ciężka praca) i większość osób by tam nie pracowała, ktoś może chcieć/musieć pracować bez względu na warunki... Nie masz ochoty tam pracować, nie pracuj dlaczego jednak chcesz odebrać innym tą możliwość?
stokrotka59
Moze dlatego, zeby uchronic innych przed idiotami?Edytowany przez stokrotka59 o 16-05-2018 - 15:14.
popekmonster
Chodziło mi bardziej o częstotliwość ogłoszeń. Wchodzę w oferty pracy z czystej ciekawości, co widzę ?
1. Blablabla
2.Traywash Nuneaton
3.FLT TRAYWASH Nuneaton
4. Pracownicy produkcji w Nuneaton(również CSP)
5.Blablabla
6. Traywash Nuneaton
Ile można ?!
kaik
Z tym się zgodzę, i przyjrzymy się temu już niebawem jest kilka osób, które od jakiegoś czasu spamuje ogłoszenia dodając/odnawiając te same. Mamy teraz dość napięty czas ze względu na wchodzące nowe prawo GDPR oraz cały czas trwające prace nad aktualizacja MC dlatego pewne sprawy są na drugim miejscu obecnie nie mniej jednak już od jakiegoś czasu mam pewnych ogłoszeniodawców na oku...
sebo1010
Proszę się również zainteresować wynajmem domów. Niektóre ogłoszenie te same sa nawet po ok 10 razy. A kiedy się zadzwoni to ogłoszenie jest niedostępne. Przez co nic nie można znaleźć w tym dziale.
kaik
Tak, jest w sumie 3 spamerów mieszkania, trywash no i zabawki/ziemniaki - poinformowaliśmy ogłoszeniodawców o problemie i zajmujemy się czyszczeniem tego.

Dziękuję za informacje!


Pozdrawiam