monia66 dodane 29/03/2018 12:38
Czy na tej stronie agencja csp ma monopol na swoje ogłoszenia?
Nic nie widac tylko CSP Nuneaton Tray Wash Operative - matko boska najgorsza praca jaka kiedykolwiek widzialam w UK, zimno, traktuja cie jak robot, mokro I na dodatek ta plca !!!! Ludzie broncie sie od tej agencji z daleka, obiecuja overtime po czym ledwo daja wam 2 dniowki z łaska jeszcze ! Czy ktos ma jeszcze doswiadczenia z tej agencji ?
kaik
Ogłoszenia są dla wszystkich za darmo, nie można spamować (to samo ogłoszenie pod rząd kilka razy).
Co do agencji są rożne prace, jak ktoś potrzebuje pracę "na gwałt" to bierze co jest jakktoś ma możliwość znaleźć coś wygodnego to szuka aplikuje stara się itp.
Co do najgorszej pracy to pewnie nie słyszałaś o tzw kurczakach :)
Btw pisz proszę małymi literami bo dużymi literami wszystkich okrzyczałaś :)
stokrotka59
Nie wiem co prawda jak pracuje sie na kurczakach ale o tym burdelu w Noneaton moge sie wypowiedziec. Pracowalem tam jakis czas na nocnej zmianie. Co pozal sie Boze "team leaderzy" patrza tylko doniesc jeden na drugiego. Wszyscy z reszta to "karierowicze polaczki". Ich angielski jest na poziomie maximum podstawowym ale strzelac z dupy umieja perfekcyjnie (tylko slownie bo ich gramatyka jest na poziomie przedszkola). Dwoch z nich, pajace z maszyny co-opa jezdza samochodami ale bez prawa jazdy:) traktuja ludzi jak smieci choc sami wcale lepsi nie sa. Placa tam tez jest zalosna. Trzeba byc naprawde zdesperowanym zeby zostac tam na dluzej.