Eurotrip :-)

Siemka ludzie,

Mam nadzieje ze wam dobrze leci czas - tym razem troche inaczej od normalnych tematow na tym forum :-)

Wybieramy sie w 5 na "EuroTrip" - czyli 5 roznych narodowosci zwiedza 6 roznych krajow. W telegraficznym skrocie, wynajelismy samochod na 3 tygodnia i jedziemy przez Francje, Wlochy, Chorwacje, Austrie, Szwajcarie, Niemcy i Holandie ... takie duze kolko. Po drodze camping (namiot wlasny, spiwory itp itp).

I teraz pytanka do spolecznosci: Moje poprzednie doswiadczenia na autostopa to chorwacja, czechy, ukraina, gruzja i niemcy ... ma ktos jakies pojecie o krajach jakie teraz odwiedzamy? Przez pojecie czy warto np zatrzymac sie na jakiesc wiosce i rozbic namiot gdzies na uboczu albo spytac kogos czy mozemy sie rozbic u ciebie na polu... zawsze pare groszy w kieszenie (z mojego doswiadczenia i sniadanie sie czasem dostanie). Jakies ogolne rady odnoscie krajow jakie mamy zamiar odwiedzic, czy nawet ogolnie o campingu? Zawsze warto zaczerpnac opini wiec pytam czy ktos moze ma jakies doswiadczenia ktorymi warto sie podzielic!

Pozdro i milego wieczoru!