Wspólne podróżowanie

Proponuje opisywac tu swoje doswiadczenia podroznicze z bliskich czy dalekich zakatkow.
Moze sie uda stworzyc cos na ksztalt klubu podroznika sam posiadam duzy samochod 5 osobowy i marzy mi sie podroz z ciekawa ekipa. Chetnie nawiaze kontakt z osobami, ktore maja swoje niezrealizowane marzenia podroznicze i brakuje im towarzystwa, badz mobilizacji.
Byloby mi milo rowniez dolaczyc do wypraw ktore organizujecie.
Interesuja mnie rozne formy turystki czy to samochodem ,piesze wycieczki, smolotem czy tez statkiem.
moje gg 4881439
pozdrawiam
dux Jestem za, zawsze służę własnymi doświadczeniami i chętnie zapoznam się z waszymi.

Kiedyś podobny temat wrzucałem, bo zawsze lepiej/taniej/bezpieczniej/praktyczniej podróżować w kilka osób. Jedna sprawa to towarzystwo, druga to np. popilnowanie bagażu, koszty wynajęcia samochodu, tańsze pokoje hotelowe na łebka itp itd.

Ale wątki przemijają - jakoś by się przydało w końcu zebrać te kilka zainteresowanych osób, nie wiem... założyć jakieś osobne forum czy stronkę - czy może się po prostu umówić kiedyś usiąść przy piwku, poznać, podzielić doświadczeniami i planami i wymienić numerami telefonów. Wiecie - taki mini Klub Harcerza :D
2010-07-08 06:14:00
Pres Enter to save or Esc to cancel
muranek Dobry pomysl aby zebrac kilku zainteresowanych osob i spotkac sie przy piwku aby powymieniac doswiaczenia posluchac ciekawych pomyslow rad wskazowek albo i nawet zorganizowac cos razem jakis wypad wycieczke albo i dalsza ciekawa podroz.
Ja jestem otwarty na nowe pomysly podroze to moje hobby chociaz nie mam za wiele doswiadczenia w podrozowaniu po UK czy Europie gdyz jestem tu od wrzesnia ubieglego roku i tak naprawde nie mialem okazji aby tak pojezdzic pozwiedzac.Za to mam duze doswiadczenie w podrozwaniu po Stanach mieszkalem tam 7 lat wiec wykorzystywalem kazdy wolny weekend i wakacje na wyjazdy samochodem w najdalsze zakatki dzikiej natury.
Pozdrawiam serdecznie gg4881439
2010-07-08 12:08:00
Pres Enter to save or Esc to cancel