Hip-hop

http://www.youtube.com/watch?v=DDIrnA0OJ2Q

widziałem ten teleledysk na youtube. widze na zdjeciach coventry i mam pytanie:
czy na forum jest ten wykonawaca który śpiewa pierwszy i drugi?

umiem pisac. ktoś zrobił o mnie kawałek hiphopowy i chciałbym zeby ktoś wykonał wersję wg mojego tekstu

jeśli jesteś to szacun za ten teledysk dla wszystkich wykonawców

klasa

jak jest ktoś kto może zna wykonawce o którym wspomniałem to czy mógłbym go prosić zeby poinformował go o tym wpisie i przekazać prośbę o kontakt?

kontak PW
pzdr
zwierzak noe dobra. skoro nikt go nie zna to czy może jest na forum jakiś inny, młody, zdolny hiphopowiec, który zgodziłby się pomóc mi zrobić mały projekcik artystyczny. gwarantuje, że wyjaśnie cel, dam materiał i pomogę jak bedę umiał
2010-06-08 12:45:00
Pres Enter to save or Esc to cancel
bna Witaj, jestem jednym z działaczy bst wszystkich chłopaków znam bardzo dobrze. co do twojej propozycji.Hip Hop jest dosc specyficznym środowiskiem , majacym pewne zasady i reguły , tu taj nie ma prosb o granie na weselach czy podczas weekednowego spotu vipów ,,, a tym bardziej "nawijania cudzych tesktów" w hip hopie /rapie. samemu układa sie teksty nigdy nikt nikomu nie pisze... wiec niestety wątpie aby tas lub bujko odpisali na twoją prosbe ,,, pozdro:)
2010-06-09 04:07:00
Pres Enter to save or Esc to cancel
zwierzak
bna
Witaj, jestem jednym z działaczy bst wszystkich chłopaków znam bardzo dobrze.

dzięki za kontakt. szczegóły prześlę ci na PM ale tu postaram ustosunkować się do reszty twojego posta

bna
co do twojej propozycji. Hip Hop jest dosc specyficznym środowiskiem , majacym pewne zasady i reguły , tu taj nie ma prosb o granie na weselach czy podczas weekednowego spotu vipów

Musisz mi wybaczyć moją ignorancję. Osobiście jestem fanem mocnego uderzenia więc ze środowiskiem hip-hopu (prócz słuchania go czasami) raczej się nie stykałem.

Jak widzisz, nie znam waszego środowiska, choć hip-hopowców szanowałem, szanuje i będę szanował tak długo jak ta muzyka będzie w sobie niosła przekaz. A niesie (poza nielicznymi wyjątkami).

bna
a tym bardziej "nawijania cudzych tekstów" w hip hopie /rapie. samemu układa sie teksty nigdy nikt nikomu nie pisze... wiec niestety wątpie aby tas lub bujko odpisali na twoją prosbe ,,, pozdro:)

źle mnie zrozumiałeś bo chyba źle się wyraziłem. Wyjaśnię ci na PW. A to, że w hip-hopie dobrym zwyczajem jest nawijać własne teksty to jest to co odróżnia tą muzykę od pop-papki jaką nam serwują mass media ;)
2010-06-09 21:04:00
Pres Enter to save or Esc to cancel
Pml123
bna
Witaj, jestem jednym z działaczy bst wszystkich chłopaków znam bardzo dobrze. co do twojej propozycji.Hip Hop jest dosc specyficznym środowiskiem , majacym pewne zasady i reguły , tu taj nie ma prosb o granie na weselach czy podczas weekednowego spotu vipów ,,, a tym bardziej "nawijania cudzych tesktów" w hip hopie /rapie. samemu układa sie teksty nigdy nikt nikomu nie pisze... wiec niestety wątpie aby tas lub bujko odpisali na twoją prosbe ,,, pozdro:)


dobrze powiedziane, ale chlopak chyba nie chcial zle ;) slyszalam kilka kawalków spod Waszego szyldu i jestem pod niemalym wrazniem! fajnie wiedziec, ze cos takiego "sie robi" na Wyspach, wczesniej mialam malo stycznosci z rapem "na emigracji", nie liczac Starej Bandy i WJDN (grali na Hip Hop Fescie w Londynie z rok temu). a ja jestem nowa w Coventry, przeprowadzilam sie ze Swindon, studia wzywaly ;)

Pozdrówki!
2011-11-03 17:32:00
Pres Enter to save or Esc to cancel
covboy12 dobrze dobrze,Hip hop to najlepszy styl jaki znam,jestem dJ amatorem,moge pomoc jesli chodzi o muzyke ,jakies intrumental podmasterowac lub dac jakis Screch jak potrzeba,co do mc nie znam w Cov polskich ekip,jedynie paru jamaica chlopakow ,ale to pewnie odpada:D
2012-06-19 08:54:00
Pres Enter to save or Esc to cancel
totylkoja
Quote
lub dac jakis Screch jak potrzeba


chyba s.r.a.c.z :lol:



Edytowany przez totylkoja o Cze 19, 2012 - 02:15 PM.
2012-06-19 14:14:00
Pres Enter to save or Esc to cancel