ediaro posted 23/08/2007 19:54
Czy ktoś z Was korzystał już tutaj z opieki dentystycznej, a konkretnie z usług polskich dentystów przy Bell Green Road....naturalnie w Coventry? Byliśmy tam tylko na przeglądzie, w przyszłym tygodniu czeka nas już konkretne działanie wiertła, dlatego chciałam zapytać o wrażenia....

Edi
ewel A moze ktos wie czy Ci polscy dentysci zajmuja sie wstawianiem zebów??
Pres Enter to save or Esc to cancel
kristofer z tego co wiem to wstawiaja zeby ale to kosztuje bo raczej ne jest refundowane przez NHS :-D
ewel To ze kosztuje to nic takiego ;) tylko chcialabym miec 100% pewnosci ze to robia..jak nie to poczekam i pojade do PL. A moze ktos wie jak to wyglada cenowo??
ediaro http://www.nhsdirect.nhs.uk/articles/article.aspx?articleId=1781 tu jest link z dokładnymi cenami usług w ramach NHS,
nejra19832 Witam czy ten polski dentysta nadal przyjmuje w tym samym miejscu o ile nadal przyjmuje?Czy to jest polska przychodnia jakaś,czy dzwoniąc trzeba zaznaczać,że chcę wizyte właśnie u polskiego dentysty?
Z góry dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam.
klaudi nejra, polscy dentyści nadal przyjmują na bell green i jest to polska przychodnia. pracują tam tylko polscy dentyści i polskie pomocnice, ale w recepcji pracuje angielka (chociaż może się zdarzyć, że akurat ktoś z polaków odbierze telefon, ale i tak odezwie się po angielsku :p). Ale jeśli będziesz dzwonić możesz poprosić o rozmowę z Magdą wtedy będziesz mogła rozmawiać po polsku. pozdrawiam :)
blankamull Potrzebny mi numer telefonu dentysty bardzo prosze to bardzo pilne !!!
maciej 02476 687855
Prosze, pozdrawiam.
blankamull Dzieki Ci bardzo :-D
jarek Dla tych ktorzy musza pilnie do dentysty poza godzinami pracy:

NHS Direct: 0845 4647 (24 hours confidential helpline)

Jak ja dzwonilem podali mi dyzurujaca klinike w tym regionie w niedziele: 01926888026

Dzwoniac trzeba sie przygotowac na podanie danych swoich i GP (adres conajmniej)
cam222 Czy ma ktos namiary na jakiegos polskiego dentyste w Coventry???? Dzieki za wszelkie info
ediaro jeśli poczytasz uważnie forum to znajdziesz temat dentysty, był poruszany tu wiele razy, wykorzystaj funkcję " szukaj"
gregov51 Witam wszystkich i zwracam się do Was z ogromną prośbą czy ktoś zna namiary na dentyste który może usunąć zęba w weekend np. w niedzielę po południu lub wieczorem. Pozdrawiam :-)
arek123 hej!Czy moglby mi ktos szybko udzielic informacji na temat dentysty w Coventry?Jk mozna sie do niego dostac ,kiedy i za ile?Z gory dziekuje!
delfinek na Bell Green jest przychodnia dentystyczna przyjmuje polski i angielski nr tel.02476687855 dzwonisz i umawiasz sie na wizytę jak masz karte z NHS to masz za darmo przegląd wyrywanie plombe no chyba ze chcesz taką lepszą tzn biała no to ok.70f jezeli nie masz tej karty to koszt wyrwania z tego co sie orientuje to ok 46f.pozdrawiam

napisany przez: delfinek, 21-05-2009 - 15:30