ediaro posted 23/08/2007 19:54
Czy ktoś z Was korzystał już tutaj z opieki dentystycznej, a konkretnie z usług polskich dentystów przy Bell Green Road....naturalnie w Coventry? Byliśmy tam tylko na przeglądzie, w przyszłym tygodniu czeka nas już konkretne działanie wiertła, dlatego chciałam zapytać o wrażenia....

Edi
tymek1973 cześc może ktoś mógłby mi polecic dobre dentyste. A może ktoś miał robione implanty w UK i coś wie na ten temat a przedewszystkim jaki jest koszt?
Pres Enter to save or Esc to cancel
ciszaa Witaj :)
Temat "Dentysta" byl juz poruszany kilka razy, skorzystaj prosze z wyszukiwarki, a znajdziesz adresy i numery tel. :)

Pozdrawiam :)
bna Witam mam możliwosc przeprowadzenia sie na Bell Green ...ale szłyszałem że tamte rejony nie cieszą sie zbyt dużą sympatia ?? powiedzcie jak to jest naprawde i chodzi mi o okolice gdzie znajduje sie aldik i pl dentysta ... prosze o pilna odpowiedz:)
kaik Witam,

Ja tam nie mieszkam ale słyszałem, że dokładnie tam Rigley Square chyba tak to się nazywa i familoki dookoła to nie jest najlepsze miejsce. W sumie jeśli masz możliwość to się wieczorem przejedź po tych ulicach tam i zobacz co się dzieje np w Piątek wieczór.

Pozdrawiam
bna A Gorzej niż na walsgrave??? bo tam obecnie mieszkam..... chodzi mi aby nie było burd darcie sie pod oknami lub rasistowskich zaczepek??
kaik Wiesz co ja mieszkam na walsgrave niedaleko banków jakieś 30sek od nich.
Wydaje mi się, że są tutaj bardziej przyzwyczajeni do polaków niż na bell green.
Inaczej mówiąc ja np akurat w tamte rejony bell green bym się nie zapuszczał... ogólnie tam są już takie prawdziwe slumsy.
bna ok dzieki a moze ktos jeszcze ma jakies opinie co do tej dzielnicy /ulicy
maja112 hej
moja siostra tam wynajmowala dom, jakies 300m od miejsca o którym mówisz i byla bardzo zadowolona...
A nie wiem dlaczego masz taka opinie o walsgrave, mieszkalam przez 2 lat mniej wiecej w tym miejscu co opisuje Kaik i nigdy nie spotkalam sie z rasistowskim traktowaniem, a jedynymi glosnymi ludzmi w okolicy byli moi sasiedzi- Polacy i ich znajomi:)
jarosov tuz za riley square zaczyna sie wood end... A na wood endzie dzieje sie duzo... Akurat tej dzielnicy nie polecam. Sam tam mieszkam i widzialem juz podpalane auta, mieszkania, napascie(w tym na mnie i oczywiscie z racji tego ze jestem polakiem), wybijane szyby itd, itp. Angielska mlodziez sie nudzi po prostu :roll: Mlodziez z "kansilowych" mieszkan..
cytra a ja mieszkam na walsgrave w poblizu asdy,aldi na strzezonym osiedlu.co prawda do najtanszych nie nalezy(my placimy za 1 dedroom i living room 480f.),ale za to bezpieczne.nikt obcy sie na nim nie kreci.jest stroz i kamery.z tego co mi wiadomo to 90 mieszkan jest tylko ,oprocz nas jedna rodzina polska.
mieszkamy tu juz od prawie roku i jestesmy zadowoleni a co najwazniejsze czujemy sie bezpiecznie.
czapel mieszkam juz od 1.5roku na bell green i nie narzekam w tamte rejony sie nie zapuszczam gdzie cos sie dzieje poprostu niemam poco a wieczorami to tylko kozacy z polski chodza po miescie takzwani KOWBOJE polecam spokojnie tu .
drPhotography Witam... czy ktoś mógłby mi napisać czy dentysta Rober Rój, przyjmujący na Bell Green cieszy się dobrą opinią? Dobry z niego dentysta czy rzeźnik? :) Ewentualnie jakiego dentystę zdecydowanie moglibyście polecić...

Interesuje mnie także opinia o dr Ewie Karpińskiej-Cieślak z The Smile Centre oraz dr Sylwii Karcz z Willenhall Dental Centre..

pozdrawiam

Edytowany przez drPhotography o Sty 03, 2011 - 09:29 PM.
kaik
czy ktoś mógłby mi napisać czy dentysta Rober Rój

Tam jest dwóch dentystów na Bell Green (tylu było jak byłem tam ostatnio) Dr Robert Boj oraz Dr Marcin Herezo ja chodziłem (jakiś czas nie byłem) do Dr Marcina - ogólnie jestem zadowolony

reszty nie znam
zwierzak WSZYSCY dentyści to rzeźnicy ;)

Osobiście używam rzeźników z Smile Centre na Ball Hill- jestem zadowolony. Nigdy przenigdy nie kierowałem się narodowością przy wyborze rzeźnika- w sumie co za róźnica kto się nad tobą pastwi ;)
rmazurek Witam

Odnosnie kliniki na bell green to maja dziwne podejscie do pacjeta - jakis rok temu moja dziewczyna z bolem zeba zadzwonila do nich stwierdzili ze trzeba sie zapisac i najblizszy mozliwy termin to za tydzien... zreszta swego czasu byl tu na forum jakis temat o dentystach z bell green - mozna przeszukac forum.

Pojechalismy na willenhall i nie bylo zadnego problemu przyjeli nas od razu. Nie bylismy u polskiego stomatologa bo akurat byla nieobecna ale ogolnie obsluga bardzo mila pani stomatolog zalatwila sprawe szybko i bezbolesnie. Moi znajomi z willenhall polecaja rowniez polska pania stomatolog - niestety nigdy nie mialem przyjemnosci wiec z wlasnego doswiadczenia nic nie moge powiedziec.