ediaro posted 23/08/2007 19:54
Czy ktoś z Was korzystał już tutaj z opieki dentystycznej, a konkretnie z usług polskich dentystów przy Bell Green Road....naturalnie w Coventry? Byliśmy tam tylko na przeglądzie, w przyszłym tygodniu czeka nas już konkretne działanie wiertła, dlatego chciałam zapytać o wrażenia....

Edi
ulatka87 Witam,
czy mógłby ktoś polecić mi dobrego, najlepiej Polskiego, dentystę w Coventry?? Będę bardzo wdzięczna.
Pozdrawiam
Pres Enter to save or Esc to cancel
maupa dobrzy dentysci nie musieli wyjezdzac z polski...
koziol007
maupa
dobrzy dentysci nie musieli wyjezdzac z polski...

Czy możesz odpowiedzieć konkretnie na pytanie, bo jeśli nie znasz odpowiedzi to nie spamuj forum
waski74 Witam,podaje namiary na Pania Sylwie Korcz. 107 Moseley Ave. CV6 1HR Tel.02476592723. Polecam.To jest przychodnia dentystyczna.
toz Ja rowniez polecam Pania Sylwie:)
ulatka87 Ok, dziękuję za informację, widzę, że chyba za dużego wyboru niema, więc będzie trzeba się wybrać do polecanej dentystki :) Pozdrawiam
waski74 No moim zdaniem i rodzinki jest spoko.Takze z czystym sumieniem polecamy.
siwauk Witam ! Czy orientuje się może ktoś gdzie znajdę w miarę tanio dentystę w Coventry najlepiej Polskiego? :)
osa88 MOSELEY DENTAL CENTRE
63 MOSELEY AVENUE
CV6 1AE
Ewa Karpinska-Cieslak
siwauk Witam czy wie może ktoś gdzie znajduje się Polski stomatolog?? Okolice Radford.
greg8107 Polecam Dr.Ewe Karpinska na Moseley Avenue
siwauk Dzięki. A masz może jakiś numer telefonu ??
greg8107 024 76591719
siwauk Wielkie dzięki.
jola3331 Moseley Avenue to juz Coundon ,ale z tego co wiem to jakies 4 lata temu przeniosla sie do Dental Smile czy cos takiego na Stoku .CZYZBY WROCILA