Life

Wyniki wyborów lokalnych w Coventry

Wydawało by się, że obecna polaryzacja polityczna, oraz cały klimat w około Brexitu popchnie ludzi do głosowania, do urn poszło jednak tylko 27%. May 3, 2019 600 newsroom
Sponsorzy

Latest

replied 2 days ago in Mieszkanie
tkuger6
tkuger6 hey mipo i jak masz jakies kontakty na tych landlordow ?

2 comments
replied 3 days ago in Mieszkanie
Piotrex Wholesale
Piotrex Ltd Witam. Proszę o kontakt w sprawie ocieplenia. Jestesmy hurtownia sprzedajaca materialy oraz posiadamy baze sprawdzonych wykonawców. Pozdrawiam

10 comments
replied 4 days ago in Sport
johny_who
johny_who Witam, Póki co jest nas czterech. Powiedzmy, że jeszcze raz tylu i możnaby wynająć jakąś salę. Może ktoś z Waszych znajomych byłby zainteresowany?

6 comments
5 comments
piotrek019
piotrek019 Nie wiem skąd bierze się to całe poruszenie bezdomnymi? Przecież to są ludzie wolni :):):)To co? Rząd ma ich na siłę pchać to jakiś przytułków i przy okazji marnować pieniądze podatników. Jeżeli ktoś będzie chciał to znajdzie pomoc i tyle w temacie. Ja myślę, że problemem ludzi którzy poruszają ten temat jest to, że im przeszkadza widok "meneli" śpiących na chodnikach i chcą, żeby się ktoś tym zajął
3 comments
spr1978
spr1978 jak ty tomeczku wytrzymujesz w tym kraju, nawet nie mozna sobie bez cenzury po napierdal.... na nieprawilnych
posted 12 days ago in Mieszkanie
ksiadz1967 ksiadz1967 Witam, mam do wynajecia duzy pokoj w dzielnicy Binley - cena £100/ tydzien. W pobliżu polski sklep, Lidl, Morrisons, Asda Living. W cenę wliczone są wszystkie rachunki oraz Internet. Szukam osoby bez nałogów, która ceni sobie spokój i porządek. Po więcej inf. proszę pisać lub dzwonić 07802502426. Proszę o kontakt tylko osoby pracujące, ceniace spokój i porządek.
posted 16 days ago in Sport
danysz danysz Witam Szukam osób które grają w piłkę nożną w At7 przy KFC/Selco Chętnie bym się dołączył.Druzyna nam się rozpadła więc szukam okazji do pogrania. felon@poczta.onet.pl lub 07515731393 Pozdrawiam Daniel
1 comment
zwierzak
zwierzak Jak zwykle żadnego Polaka. Nie rozumiem dlaczego Polania nie angażuje się w politykę. Nasza mniejszość zawsze będzie uważana za tanią siłę roboczą jeśli nie zaczniemy aspirować do ważniejszych rol społecznych... smutne to, że w mieście z tak wielką Polonią nie ma ani jednego Polaka z jajami i głową na karku.

Selected topics

replied 4 days ago in Sport
johny_who
johny_who Witam, Póki co jest nas czterech. Powiedzmy, że jeszcze raz tylu i możnaby wynająć jakąś salę. Może ktoś z Waszych znajomych byłby zainteresowany?

6 comments
replied 1 month ago in Ogólne gadanie:)
marok
marok Za robote sie wezcie jak wam sie nudzi .

9 comments
replied 1 month ago in Życie
kaik
Karol Kijak Heh no filmik dobry rzeczywiście jest w nim dużo prawdy jednak obecna sytacja kompletnie nie wygląda na to, żeby UK udało się coś namieszać w EU w sumie wszyscy relacjonujący to co się dzieje są zgodni, że jak jeszcze w 2016 słychać było w różnych krajach po prawej stronie i nie tylko głosy o wyjściu z EU tak obecnie żadna szanująca się partia w żadnym kraju nie ma tego w programie i wygląda na to, że ta cała sytuacja wzmacnia unię i poparcie dla niej. Co do głosowań naprawdę nie wiem co na ten temat myśleć mamy już napisany częściowo news na ten temat chcemy poczekać z nim do weekendu bo jeszcze może się coś wydarzyć - ciekawe jest także to, że z tych ośmiu głosowań dwa, czyli "drugie referendum" oraz ścisły customs union przegrały najmniejszą liczbą głosów inny ciekawy fakt jest taki, że parlamentarzyści głosowali głównie na odrzucanie to znaczy na tak "ayes" było oddanych około 1500 głosów, a na nie "noes" ponad 2500 - to taki niuans mówiący, że te głosowania są głównie przeciwko, a nie za.

79 comments
posted 5 months ago in Sport
bodekxp bodekxp ja bym z chęcią pograła może udam nam się coś zorganizować?? Czy jest ktoś chętny??Edited by martina02 on Sie 07, 2010 - 05:09 PM.

597 comments
Sponsorzy
Sponsorzy