Latest

1 comment
kaik
Karol Kijak Poprawka przeszła... Premier zły zasugerował, że nie zmuszą go do poproszenia o przedłużenie...  co z tego wyjdzie nie wiadomo... premier praktycznie jest teraz przyciśnięty do muru, według prawa musi poprosić o przedłużenie.
replied 1 day ago in Ogólne gadanie:)
cerkulatka
cerkulatka Karol kijak odezwij się na priv pogadamy

11 comments
posted 1 day ago in Ogólne gadanie:)
rosak rosak W akcie desperacji piszę tutaj, ma ktoś pożyczyć paczkę DOXEPIN na tydzień? Za sam fakt pożyczenia dobrze zapłacę, i oddam po tygodniu (oczywiście nową). Dojadę gdziekolwiek, tel 07884580011. Pilne.
posted 3 days ago in Praca
factory3 factory3 Poszukujemy osob chetnych do podjecia stalej pracy. Praca od poniedzialku do piatku na zmianach rotacyjnych od 6am -3pm i od 3pm do 12pm. Znajomosc jezyka angielskiego nie jest wymagana. Kandydat powinnien byc uczciwy, pracowity i chetny do pracy z zespolem. Praca fizyczna. Osoby zainteresowane prosze o zgloszenie sie osobiste w recepcji firmy. Nasz adres: Staircraft- Longford Road w Coventry, Ibstock Rd CV6 6JR. Mozna rowniesz zadzwonic do nas - 07394291031 Kontaktowac z nami mozna sie od pn do pt w godz 8-15
posted 10 days ago in Praca
ConcurRecruitment13 ConcurRecruitment13 IMMEDIATE JOB AVAILABLE! Warwick, Day shift, £8.55 per hour. Assembly Operative / Assembly work, producing automotive components and assembly of seat build. Working in the trimming department. Please call on 02476 668 204 to get yourself started!
3 comments
kaik
Karol Kijak @misshihi no właśnie to szczucie jest piętnowane, tak samo jak wszelkie popularne "kwiatki" no, ale rozumiem, że nie musi się podobać, btw właśnie to było zamysłem, żeby każdy mógł sobie postawić w kropki partię jaką chce swoją i przeciwną może to do myślenia troszkę zachęci... @piotrek019 ciężko powiedzieć, kusiło, chyba nie, ten tekst z założenia nie miał być o jechaniu po partiach, więc inaczej się człowiek nastawia od razu do pisania... byłem przy tym jak to było pisane, bo takie kontrowersyjne sprawy staram się "kontrolować", w zasadzie to trudno jest nie napisać, czegoś co jakąś partię sugeruje bo kurcze praktycznie każde słowo teraz ma swoje konotacje polityczne... i tak to zdanie z Bogiem jest już powiedzmy na skraju bym powiedział :) Pozdrawiam
replied 13 days ago in Hobby
kaik
Karol Kijak @sienkiewicz coś nie wyczaiłeś tematu chyba, ale to może dla tego, że na grzybach nigdy nie byłeś :) bateria72 pytał/a o to gdzie można zbierać grzyby w Warwickshire tutaj lasy też mają adresy - chyba wszędzie mają hmm? ja odpisałem, że w UK nie ma takiej tradycji zbierania grzybów jak u nas (widzisz las, wchodzisz i zbierasz grzyby...), a to dlatego, że dużo - bardzo dużo lasów jest tutaj prywatnych i zbieranie tam grzybów + wynoszenie jest nielegalne - jest traktowane jako zwykła kradzież. Dodatkowo samo wejście do takiego lasu jest traktowane jako wtargnięcie.

4 comments
posted 18 days ago in Mieszkanie
dominika1995 dominika1995 Flat lub studio flat dla dwóch osób. Cena max 600£ z rachunkami wliczonymi. Nie musi być umeblowane prócz toalety i kuchni. Okolica Walsgrave, Clane Lane, Gosford Street ewentualnie Stoke. Wie ktoś coś? Może być dostępny pod koniec listopada, początkiem grudnia.
posted 20 days ago in Praca
am2pmrecruitment AM2PM Recruitment Stala praca, mozliwosc przejscia na kontrakt po 3 miesiacach, pakowanie ksiazek, plyt CD i DVD. 8,50 £/h , praca lekka, zmiana 12h 4/4 . Prosimy dzwonic na 024 7688 0942
replied 23 days ago in Ogólne gadanie:)
krzysiek
Krzysiek Super. No to nie ma na kogo glosowac.

5 comments

Selected topics

replied 2 months ago in Sport
danysz
danysz Huberto Witam Może jakiś sparing ustawimy? Zadzwoń 07515731393 Daniel Pozdrawiam

6 comments
replied 25 days ago in Sport
Hubert-coventry
Hubert-coventry I jak tam temat koszykówki dalej żywy. ? Jakis termin. Jeśli weekend to dwie osoby by były

15 comments
replied 6 months ago in Ogólne gadanie:)
marok
marok Za robote sie wezcie jak wam sie nudzi .

9 comments
replied 1 month ago in Życie
kaik
Karol Kijak Ok od ostatniego posta sytuacja zmieniła się diametralnie i teraz jak siedzimy i zbieramy materiały na wieczorne podsumowanie Brexitu, wpadła nam taka analiza możliwości jakie ma premier. Otóż Boris Johnson ma jeszcze dwa zagrania, które może zrobić i może opozycja nie wytrzymać presji. 1. Zgłosić wotum nieufności przeciwko sobie :D 2. Zgłosić Corbyna na premiera, a następnie wotum nieufności przeciwko niemu. W obu przypadkach oczywiście jeszcze opozycja musiała by zagłosować za tymi propozycjami, jednak są one tak absurdalne, że nie wiadomo co by się stało :D

80 comments
posted 10 months ago in Sport
bodekxp bodekxp ja bym z chęcią pograła może udam nam się coś zorganizować?? Czy jest ktoś chętny??Edited by martina02 on Sie 07, 2010 - 05:09 PM.

597 comments
Sponsorzy
Sponsorzy