ediaro posted 23/08/2007 19:54
Czy ktoś z Was korzystał już tutaj z opieki dentystycznej, a konkretnie z usług polskich dentystów przy Bell Green Road....naturalnie w Coventry? Byliśmy tam tylko na przeglądzie, w przyszłym tygodniu czeka nas już konkretne działanie wiertła, dlatego chciałam zapytać o wrażenia....

Edi
ciewronka Pani Ewa Karpinska - Cieslak przyjmuje tez na Moseley Avenue i jest tam praktycznie codziennie. Kontakt do przychodni dentystycznej (w recepcji pracuja angielki wiec rejestracja po angielsku i wystarczy podac ze do pani Ewy) tel. 02476591719. Ja chodze tylko do niej i to juz od paru lat wiec polecam. Niestety dosc duze kolejki ma ale mozna czasem trafic szybki termin.
Pres Enter to save or Esc to cancel
mattcoventry dentysci bell green. tylko nie oni. wyrywac wszystko chca. [color=red]omijaj ich z daleka[/color]
kasia_87 Ale ja muszę szybko załatwić wizytę, a boję się, że się nie dogadam po angielsku albo nie zrozumiem co lekarz do mnie mówi. Myślicie, że jak zadzwonię jutro tam na Bell Breen (dziś niestety święto, więc mają zamknięte :/) to któryś z lekarzy przyjmie mnie od razu? Jestem zdesperowana z powodu bólu zęba, który trwa od wczoraj w nocy :/
greg8107 Zadzwon na linie NHS.
kaniam nie polecam dentystów z Bell Green, ani pani ze smile center, żona korzystała z ich usług, wypełnienie wyleciało po 3 msc., wizyty trwają podobnie jak w przychodniach kilka minut i następny klient
greg8107 Moze twoja zona miala pecha bo ja nie moge nic zlego napisac.
ciewronka W smile centre owszem nie bardzo robia i to sama pani Ewa przyznala. mialam wybrac czy wole jezdzic dalej i miec porzadnie zrobione czy tez prawie ze pod domem ale za to efekt o wiele gorszy. wybralam dojezdzanie. a chodzi o to ze w smile centre maja duzo gorszy sprzet i dlatego efekty nie zawsze sa zadawalajace.
anuszka ktos ma namiary na ogloszenie o protezach zgubilam telefon bede wdzieczna napiszcie na meila anuszka60@tlen.pl
randy zgubiłaś protezę
ecco Mam pytanko, podobno jak dostaje się jakiś benefit to ma się dentystę za free ? Co to za benefit? Czy wtedy każdy członek rodziny ma darmowe leczenie czy tylko ta osoba na którą jest benefit + ew.dziecko? Wcześniej nie korzystaliśmy z dentysty tu a teraz muszę się wybrać
copkilla working tax musisz mieć i dentyste darmowego ma osoba która ma kartę zależy czy partner(ka) dopisał(a) Ciebie do workingu i karty masz dwie nie pracując a mając ubezpieczenie,
dentysta darmowy dla dzieci
ciewronka owszem podstawa do child tax credit i working tax credit ale nie wszyscy majacy te benefity maja darmowe leczenie dentystyczne to zalezy od dochodow za miniony rok podatkowy i karta dajaca takie uprawnienia jest automatycznie przysylana, wiec jesli nie masz takiej bialej karty to niestety placisz za dentyste. dzieci zawsze maja darmowe leczenie do 16 roku zycia lub nawet dluzej jesli sie ucza na full time.
Anonim pobieram working tax credit i nie mialem jakis oszalamiajacych dochodow za poprzedni rok podatkowy, wie ktos jaki jest limit dochodow zeby uzyskac ta karte?
spiderko_2 Sprawdź tutaj:

http://www.nhsbsa.nhs.uk/Documents/HealthCosts/Tax_Credits_flowchart.pdf
AnnaAnastazja proszę doradźcie, szukam solidnego polskiego dentysty, który potrafi podejść konstruktywnie do problemu pacjenta, niekoniecznie z Coventry...bardzo potrzebuję fachowej konsultacji,może coś ktoś wie, z góry dziękuje za pomoc