Sponsorzy
25 lip 2018 1347
Dodany przez newsroom

Partnerka kierowcy, który potrącił i zabił dwóch chłopców wyszła na wolność

Wczoraj Gwendoline Harrison po 12 tygodniach wyszła na wolność. Gwendoline to partnerka kierowcy-narkomana, który 22 lutego na Stoke śmiertelnie potrącił dwóch chłopców.

Głównym powodem zatrzymania Gwendoline Harrison był dokonany przez nią atak na przechodzącego świadka wypadku, który próbował zatrzymać jej partnera.

Została ona za to skazana na 6 miesięcy 27 kwietnia w Warwick Crown Court. Wyszła jednak po mniej niż 13 tygodniach. Co oznacza, że odbyła około połowę zasądzonego wyroku.

Jej partner Robert Brown, który podczas wypadku był pod wpływem kokainy został skazany na 9 lat więzienia. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że i on ma szansę wyjść z więzienia wcześniej - po 4 i pół roku odsiadki czyli w 2022 roku.

Przypomnijmy, że sprawa o której mowa, w lutym wstrząsnęła Coventry. Dwójka młodych chłopców Corey and Casper zginęła w tragicznym wypadku, a następnie ich ojciec powiesił się podczas wakacji.

Matka dzieci mająca jeszcze dwójkę powiedziała, że czuje się winna kiedy pozostałe dzieci ją rozbawią jakby cieszenie się było czymś złym.

Komentarze

kaik Info z dzisiejszego dnia jest takie, że sprawa 9 letniego wyroku dla kierowcy trafiła z powrotem na wokandę w wyniku apelacji i sąd podwyższył karę więzienia na 10 lat i 6 miesięcy... za wypadek ze skutkiem śmiertelnym maksymalna kara w uk to 14 lat niektórzy mówią, że powinien dostać po 10 lat za każde dziecko z osobna.
Pres Enter to save or Esc to cancel
Loading... widoczne 1 z 1 pokaż więcej komentarzy

Polecane

Więcej w temacie zycie