7 mar 2019 1794
Dodany przez newsroom

14 latka ugodzona nożem w szyję na Wyken w Coventry

Kolejny przypadek z użyciem noża wśród nieletnich.

Służby ratownicze zostały wezwane na ulicę Attoxhall Road na Wyken wczoraj (środa 6 marca) około 18:30 do pobitej osoby.
Na miejscu okazało się, że ofiara to 14 latka z raną ciętą z tyłu głowy na szyi o długości około 5 cm. Poza tym nastolatka była poobijana oraz miała ona także ranę ręki. Po opatrzeniu ran na miejscu została ona przewieziona do szpitala. Z informacji jakie udzielili lekarze jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Jak relacjonują świadkowie 14 latka była ścigana przez "gang" około 12-15 nastolatków, następnie została przez nich "skopana" i pobita. Według informacji jakie są w mediach narzędzie jakim miała być dźgnięta to nożyczki - ta informacja nie została jeszcze potwierdzona przez pollicję. Atakujący pozostawili pobitą dziewczynę na trawniku przy ulicy.

Policja poinformowała o zatrzymaniu 16 latki podejrzanej o zadanie ran oraz o pobicie. Jest ona obecnie w areszczie, prowadzone jest także śledztwo w tej sprawie.

To kolejny przypadek, w którym w porachunkach pomiędzy młodymi osobami użyte zostało ostre narzędzie. W całym kraju trwają akcje policyjne związane z zatrzymaniem tego procederu. Zostały także wygospodarowane dodatkowe środki na walkę z tą "modą".

W najbliższych dniach do Coventry ma zawitać rzeźba "Anioła z noży", która została stworzona z zarekwirowanych przez policję, noży, tasaków i innych tego typu narzędzi.

Komentarze

vigorek.kn Rzeźbę będą stawiać i to ma pomóc, tak samo jak malowanie motyli. Do roboty by się wzięła ta policja i tą całą patologie gówniarzy biegających po ulicach pozamykała.
Pres Enter to save or Esc to cancel
Loading... widoczne 1 z 1 pokaż więcej komentarzy

Polecane

Więcej w temacie zycie