18 mar 2019 1109
Dodany przez newsroom

Ktoś ukradł, zabił a następnie podrzucił resztki owcy pod blok mieszkalny w Coventry

Szereg bardzo dziwnych incydentów związanych z kradzieżą i zabijaniem owiec w Warwickshire.

Policja w Warwickshire dostaje ostatnio bardzo dziwne zgłoszenia związane z kradzieżami, owiec na terenie hrabstwa. Zgłoszenia są co najmniej makabryczne, ktoś w nocy zaatakował cieżarną owcę na ich pastwisku, pobił ją, zabrał na plecy i uciekł. Resztki tej owcy wraz z kolczykiem identyfikującym ją zostały znalezione w torbie w śmieciach przy jednym z bloków w Coventry.

Oczwiście wygląda to na kradzieże dla mięsa. Nie jest to także jedyny przypadek, a jeden z wielu i nie dotyczy to tylko Warwickshire, podobne sytuacjie miały miejsce w Leicestershire oraz Northamptonshire.

Policja wypowiedziała się na ten temat i w ich przekonaniu te sprawy są ze sobą połączone. Podano także do informacji pozostałe podobne zgłoszenia:
Drugi marca 2019 niedaleko Wibtof Rugby 7 owiec zabitych oraz poćwiartowanych. (sprawa 179 z 2 marca 2019)
Pierwsza w nocy, 7 marca 2019, Wesperton w Warwick złodzieje zostali spłoszeni, zdołali skraść jedną ciężarną owcę. (sprawa numer 10 z 7 marca 2019)
9 marzec 2019 rok farma na Banbury Road w Gaydon 19 owiec zabitych i poćwiartowanych na polu. (sprawa 110 z 9 marca 2019)

Trwają poszukiwania sprawców jeśli ktoś ma jakieś informacje dotyczące tych zdarzeń proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101.

Poniżej znajduje się post dodany przez jedną z farm, w którym można obejrzeć nagranie z kamer, a na nim nieznaną osobę (najprawdopodobniej z Europy Wschodniej jak podaje autor) chodzącą po gospodarstwie z latarką. Jest to nagranie w trakcie, którego została skradziona jedna z ciężarnych owiec, oraz której szczątki znaleziono w Coventry.

Komentarze

Oparty najprawdopodobniej z Europy Wschodniej jak podaje autor” a skad on ma takie podejrzenia? Takie podejrzenia powinny byc w jakis sposob uzasadnione
Pres Enter to save or Esc to cancel
tomAsh Jak to skąd?  Wszystkie okoliczne, subtelnie pachnące.szczególnie podczas lata, butchery shops  z baraniną (halal oczywiście) prowadzone są przez "eastern Europeans" :-)
Pres Enter to save or Esc to cancel
kaik Chwilę się zastanawiałem i w sumie nie dziwię się, że wskazali na eastern Europeans... nie było takich przypadków wcześniej, a tu z nienacka 19 owiec zarżniętych na polu w jednym przypadku... przypadków wiele i to centralnie od początku marca, gdyby to byli te butchery tomAsh to by się działo od lat... Myślę, że to rzeczywiście ktoś z dalszej części Europy.... albo chupacabra jakaś :)

 
Pres Enter to save or Esc to cancel
Loading... widoczne 3 z 3 pokaż więcej komentarzy

Polecane

Więcej w temacie zdrowie