Mężczyzna zmarł po tym jak spadł z dachu jednego z domów w Coventry

Co ciekawe policjanci zostali wezwani do wypadku samochodowego, który został spowodowany wcześniej przez podejrzanego.

W sobotę 29 września, około godziny 19:30 policjanci zostali wezwani do wypadku samochodowego w rejonie Robin Hood Road, Willenhall. Na miejscu okazało się, że podejrzany o uderzenie w zaparkowane samochody zbiegł z miejsca zdarzenia.

Chwilę później 31 latek wspiął się na dach jednego z po bliższych domów po czym z niego spadł. Został aresztowany pod zarzutem próby włamania oraz przewieziony do szpitala. Zmarł w niedzielę rano w szpitalu.

Policja z West Midlands prowadzi teraz wyjaśnienia w tej sprawie. Sytuacja została też zgłoszona do Independent Office for Police Conduct (IOPC), czyli niezależnego biura sprawdzającego działania policji. Mają oni na celu ustalić dokładny przebieg zdarzeń

Komentarze

kaik Nowe informacje na ten temat są takie, że policja wycofała się z zarzutu o próbę włamania. Cała sprawa, nieracjonalne działania 31 latka oraz tragiczny koniec są bardzo dziwne od samego początku. Jak tylko będzie więcej wiadomo zaktualizujemy informacje.
Pres Enter to save or Esc to cancel
Loading... widoczne 1 z 1 load more comments

More in mieszkanie

Mieszkanie
29 wrz 2018
775 Wyświetleń

UFO w Solihull :)

Dziwny jasny obiekt widziany nad Solihull w czwartek zainteresował ludzi i obiegł lokalne media. I dopóki nikt nie wyjaśni sprawy na 100% jest to UFO :)