Sponsorzy
24 cze 2018 474
Dodany przez kaik

Halo gramy - dzisiaj z Kolumbią

Dzisiaj kolejna odsłona w grupie H, czyli w grupie, w której gra polska reprezentacja. Dodatkowo małe podsumowanie kilku ostatnich meczy.

Zacznę od suchej informacji dzisiaj o 19:00 czasu angielskiego gramy z Kolumbią. Kolumbia tak jak i my ze względu na jedną porażkę znajduje się w dolnej części tabeli. To nie będzie łatwy mecz. To jest teoretycznie mecz o wszystko.

Jakie mamy szanse? Co pokaże nasza reprezentacja? Bardzo ciężko powiedzieć z Senegalem nas (nie boję się tego napisać) zawiedli, czy odbudują nasze zaufanie? Kolumbia na pewno będzie gryźć trawę.

Ostatnie ciekawe mecze to wczorajszy Niemcy - Szwecja 2:1 z mistrzowskim golem na koniec, ostatnie sekundy doliczonego czasu w drugiej połowie, rzut wolny i goool... Niemcy grali w dziesiątkę, dużo kontrowersji oraz akcent polski w postaci sędziego. Kolejny mecz, który tak naprawdę odbył się w doliczonym czasie to Brazylia - Kostaryka 2:0

Właśnie jak piszę tego newsa właśnie teraz Panamie udało się strzelić gola kontaktowego z Anglią, czyli jest 6:1 dla Anglii.

Za "chwilę" tzn o 16:00 czasu angielskiego odbędzie się mecz w naszej grupie Japonia - Senegal.

Mała szpileczka, ostatnio dość często spotykam się ze stwierdzeniami, że bez względu na to jak gra nasi nie można ich krytykować bo to nasza reprezentacja...
W ogóle się z tym nie zgadzam, krytyka jest niesamowicie ważna dla rozwoju oczywiście wspieramy naszych i liczymy na wygraną, ale jeśli coś nie działa trzeba to powiedzieć głośno i oczekiwać poprawy.

Taką małą dygresją kończę i oczywiście pełen support dla naszych.

Lista barów/klubów w Coventry transmitujących mecz.
Rileys
Hertford Place Sporting Centre, Butts Road, Coventry, CV1 3JZ

The Aardvark
1-2 The Butts, Coventry, CV1 3GR

Genting Casino
Croft Rd, Coventry, CV1 3AZ

Castle Grounds
7 Little Park St, Coventry, CV1 2UR

The Old Clarence
Earlsdon Ave North, Coventry, CV5 6GN

The Phoenix
122 Gosford St, Coventry, CV1 5DL

Komentarze

kaik No wiec bęcki.. jedni wiedzieli inni liczyli, że nie.. a tu takie zaskoczenie...
Dalej będziemy dla was monitorować mistrzostwa. Anglia idzie całkiem całkiem. W międzyczasie praca nad nowym MC.. podgląd na MojeLeicester.pl
Pres Enter to save or Esc to cancel
Loading... widoczne 1 z 1 pokaż więcej komentarzy

Polecane

Więcej w temacie mieszkanie