Oct 31, 2019 972
Reported by newsroom

Zaatakowali podczas aresztowania, jeden z nich jest z Coventry

Cała trójka została we wtorek skazana na rok więzienia.

Głośna ostatnio sprawa dotycząca trzech młodych członków gangu, którzy zaatakowali członka przeciwnego gangu podczas jego aresztowania.

Do tej paradoksalnej sytuacji doszło prawie dwa lata temu w styczniu 2018 roku. 23 stycznia około godziny 5:15 rano policjanci prowadzili czynności związane z aresztowaniem podejrzanego na ulicy Skipton Road w Edgbaston. Podczas odprowadzania podejrzanego do radiowozu trzech zamaskowanych mężczyzn napadło na poszkodowanego. Mężczyźni zaczęli go bić pięściami, kopać oraz uderzać stożkiem drogowym, a wszystko to na oczach policjantów.

Policjanci od razu wyciągnęli paralizatory oraz dali na radio sygnał o zagrożeniu. W tym czasie trójka zamaskowanych bandytów uciekła do zaparkowanego obok Volkswagena Golfa i odjechała. Udało się ich złapać chwilę później, kiedy to zostali spostrzeżeni przez jeden z radiowozów odpowiadających na alarm.

Zatrzymani mężczyźni okazali się członkami gangu o nazwie 23 Drillas Birmingham. W ich samochodzie znaleziono kominiarki, chusty zakrywające twarz oraz kij bejsbolowy.
Zatrzymana trójka to Samba Faal, lat 20, mieszkający na Holmefield Road w Coventry, Roshane Daley lat 26 mieszkający na Marsh Close w Erdington oraz Amadou Sarr lat 23 mieszkający na Church Green w Handsworth.

Cała trójka została oskarżona o spowodowanie bójki oraz pobicie. Stanęli przed sądem w Birmingham Crown Court we wtorek 29 października i zostali skazani na rok więzienia każdy.


Comments

borekgt Darmowa rada dla policji. Upierdolic rece przed wypuszczeniem 
Pres Enter to save or Esc to cancel
kaczor Policja pewnie sie cieszy, ze sama nie dostala przy okazji
Pres Enter to save or Esc to cancel
Loading... showing 2 of 2 load more comments

More news

Recommended

More in topic zycie

Most viewed news