Mar 2, 2020 1482
Reported by newsroom

Nastolatek z Birmingham zasztyletowany na domówce w Coventry

Policja wszczęła śledztwo w sprawie morderstwa 16 latka na Clay Lane w dzielnicy Stoke.

Do zdarzenia doszło w sobotę 29 lutego około 22:30 na Clay Lane. Przechodzień zauważył leżącego na trawniku nastolatka, po czym wezwał policję. Nastolatek został przewieziony do szpitala University Hospital Coventry and Warwickshire, gdzie mimo prób reanimacji zmarł w wyniku odniesionych ran.

Policja wszczęła od razu śledztwo w tej sprawie, ulica Clay Lane została zamknięta i pozostała zamknięta przez całą niedzielę.

Na miejscu pojawili się detektywi policyjni.

Policja ustaliła, dane ofiary jest to 16 letni Ramani Morgan, z dzielnicy Erdington w Birmingham.

Morderstwo to od razu zostało połączone z imprezą w jednym z domów na Chandos Street. Dom ten także został otoczony taśmą policyjną.

Rozpoczęto przeszukiwania na całej długości ulicy Chandos Street oraz Clay Lane, policja użyła także drabiny w celu przeszukania mieszkania nad jednym ze sklepów (sklep mięsny aljazeera). Zdjęto także odciski palców.

Policja poinformowała także wczoraj, że aresztowano dwóch 17 latków w sprawie tego morderstwa. Obecnie obaj przebywają w areszcie, gdzie oczekują na przesłuchanie.

Z informacji, jakie podali policjanci, sprawa ta nie ma związku z działalnością gangów. Jest to połączenie mody na noszenie noży wśród nastolatków oraz imprezy, która wymknęła się spod kontroli.

Policja w dalszym ciągu ustala szczegóły tego morderstwa, osoby, które mają jakiekolwiek informacje na ten temat lub mogą mieć nagranie w kamerach samochodowych z tamtego wieczoru i rejonu, proszone są o kontakt pod numerem 101 lub 0800 555 111 cytując numer sprawy 2816 z 29 lutego.
Comments

Jabol84 Kiedy w końcu skończą się te ataki nożowników? 
Pres Enter to save or Esc to cancel
Loading... showing 1 of 1 load more comments

More news

Recommended

More in topic zycie

Most viewed news