Feb 7, 2020 1754
Reported by newsroom

Aresztowania w sprawie zamordowania nastolatka na Wood End w Coventry

Opublikowano także tożsamość zamordowanego, jest to Babacar Diagne.

15 latek, który został znaleziony zadźgany na Wood End w środę to Babacar Diagne (na zdjęciach). Babacar do niedawna mieszkał w Sutton Coldfield, po czym przeniósł się z rodziną do Coventry.

Wczoraj w nocy detektywi z West Midlands Police aresztowano podejrzanego o zamordowanie Babacara. Podejrzany, także 15 latek, został aresztowany w domu na Canley wraz z 5 innymi osobami, które zostały aresztowane pod zarzutem pomocy przestępcy.

Dzisiaj (piątek 7 lutego 2020 roku) około godziny 14:00 policja zatrzymała auto oraz aresztowała kolejnego 15 latka podejrzanego o to morderstwo. Aresztowano także dwie kobiety w wieku 31 oraz 32 lat pod zarzutem pomocy przestępcy.

W sumie na obecną chwilę (piątek 7 lutego) w sprawie aresztowano 9 osób. Dwie osoby zostały aresztowane z zarzutem morderstwa, oraz 7 osób z zarzutem pomocy przestępcy.

Z informacji jakie podała policja, 15 latka, zaatakowało trzech "mężczyzn" o czarnym kolorze skóry , przyjechali oni na miejsce na rowerach. Nie ma informacji jakie były powody tego ataku, policja obecnie analizuje kilka hipotez.

O zasztyletowaniu 15 latka pisaliśmy w środę.
Nastolatek zamordowany na Wood End w Coventry policja wszczyna śledztwo

W mediach społecznościowych oraz w miejscu, w którym zginął Babcar znajomi oddają cześć oraz składają kwiaty, a także uderzają z mocnym przesłaniem do "gangsterów".
Comments

borekgt "Nie ma informacji jakie były powody tego ataku" hmmm pewnie im sie nudzilo, i pewnie nie z tym nic wspolnego ze, wystarczy postac chwile na riley square i jakis "afroanglik" na rowerze podjedzie i zapyta czy nie chcesz kupic drugow
Pres Enter to save or Esc to cancel
lisek Hmm.. szkoda chlopaka, napewno to nie byla przypadkowa  ofiara , wiedzieli do kogo jadą. A myśle tak , bo po wejściu na Fb,na jego profil  koleś ma fotkę z nożami na nakładce . Hmm przypadek ?? Może dał nakładkę bo ich nie lubi?? jaki normalny 15-sto latek daje takie fotki na Fb. 
Pres Enter to save or Esc to cancel
kapunia1986 Codziennie ktos zasztyletowany,pobity na smierc albo rozjechany samochodem albo i nawet zastrzelony w centrum miasta co tu sie wyprawia to jakos obled.nke mial bym nic przeciwko jesli te gamonie sami nawzajem sie wybijali ale niestety niewinni ludzie tez obrywaja nawet male dzieci jak sie osTatnio czyta.i w 80% przypadkow czarni albo jakies arabskie nasienie.nie mam nic do koloru skory i religi ale takie sa fakty
Pres Enter to save or Esc to cancel
Loading... showing 3 of 3 load more comments

More news

Recommended

More in topic zycie

Most viewed news