Jan 29, 2019 1595
Reported by newsroom

Bezdomny podpalony w trakcie spania w parku Swanswell na Hillfields w Coventry

Wg policji na śpiącego bezdomnego wylano benzynę do zapalniczek, a następnie podpalono.

Do zdarzenia doszło pomiędzy 22:00 w nocy 26 stycznia 2019, a wczesnymi godzinami kolejnego dnia.

Dwie osoby miały podejść do śpiącego w bardzo znanym parku blisko centrum bezdomnego i wylać na jego ręce benzynę do zapalniczek, a następnie podpalić.

Mężczyzna doznał poważnych poparzeń policja prosi wszelkie osoby, które widziały całe zdarzenie o kontakt. Można to zrobić dzwoniąc pod numer 101 podając numer sprawy 20CV/22158U/19.

Całe zdarzenie wywołało duże oburzenie w mieście, w Internecie pojawiło się wiele komentarzy potępiających ten czyn oraz proszących o znalezienie sprawców.

Comments

bella. Ta dzielnica to dno doslownie, mozna by rzec takie najgorsze dno. Bylam tam kilka razy z mezem , zaparkowac samochod to juz problem, kreci sie jakis element patrza na ciebie.  Wyjsc do sklepu za rogiem to trwoga...jestem silna i odwazna a tam 1 raz wzielam meza pod ramie bo czulam sie zagrozona.  Bylismy przypadkiem na tej dzielnicy.Znam coventry mam  pewnosc siebie...tam jednak hm maz jest wysportowanym  i madrym mezczyzna ..niestety przyznaje mi racje i wrecz zabronil mi chocby na chwile przebywac na terenie tej dzielnicy.
Pres Enter to save or Esc to cancel
kaik Sam park jeszcze jest ok, jakoś specjalnie bez przypału, Hillfields tzn w górę w stronę kasbah i dalej masakra, ale też się tam bywało :) a poza tym jak pikna jesteś to tak bywa patrzą się różne typy :D  
Pres Enter to save or Esc to cancel
bella. Heh nie jestem pikna ale rozum mowi omijaj niebezpieczenstwo...po co marnowac zycie na stres.
Pres Enter to save or Esc to cancel
bella. Jeszcze cos...swanswell park jest piekny  niczym z kart ,, discover britain,, wiele razy tam bylismy wprawdzie wiosenna lub letnio jesienna pora, bylo pieknie labedzie dzieci itd..jednak jw dzielnica jest b nieprzyjemna.
Pres Enter to save or Esc to cancel
Loading... showing 4 of 4 load more comments

More news

Recommended

More in topic zdrowie

Most viewed news