Jun 4, 2019 1149
Reported by newstart4u

Festyn Rodzinny - Making Bell Green Greener

Weekendowy nastrój, dobra zabawa, muzyka na żywo, atrakcje dla dzieci i dorosłych – baw się razem z nami podczas Festynu Rodzinnego „Making Bell Green greener” 23 czerwca na Riley Square od 12.00 do 18.00
Festyn wieńczy obchody „Migrants Week”. Naszą intencją jest łączyć i integrować mieszkańców Coventry.

Podczas festynu planowane jest sadzenie kwiatów na „Riley Square”, aby uczynić go piękniejszym i bardziej kolorowym. (Restauracja Slovianka to nasz Polski gość , lecz będziemy również gościć jadłodajnie z innych części świata :) )

Do tej pory zaprosiliśmy m.in: burmistrza Coventry, radnych Rady Miasta, Funkcjonariuszy Policji West Midlands, Funkcjonariuszy Straży Pożarnej z Foleshill, Klub piłkarski Coventry City, lokalne media i organizacje.

Podczas festynu czeka Cię m.in. muzyka na żywo, talent show, atrakcje dla dzieci i dorosłych, konkursy z nagrodami, pyszne jedzenie i wiele innych.
Zapraszamy wszystkich – wstęp jest darmowy!
Harmonogram imprezy:
✔10.00-12.00 – Przygotowanie stoisk lokalnych dostawców, sklepikarzy, artystów.
✔12.00-13.30 – Wielkie Otwarcie – przedstawienie zaproszonych gości oraz dostawców. Gry i zabawy dla dzieci, wystawa artystyczna fotografów z Londynu. Otwarcie konkursu „Making Bell Green greener” – sadzenie kwiatów na placu. Pokazy taneczne i muzyka na żywo.
✔13.30 -14.30 – Warsztaty w Centrum New Start 4 U CIC prowadzone przez funkcjonariuszy Policji West Midlands o mowie nienawiści.
Warsztaty artystyczne prowadzone przez organizację studencką uniwersytetu z Coventry i Londynu
✔14.30 - 16.00 – KONKURS TALENTÓW – dla utalentowanych dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Rejestracja uczestników do 15-go czerwca.
✔16.00 – 18.00 – Występy muzyczne na żywo. Ogłoszenie wyników konkursów i rozdanie nagród.
✔18.00 – Zakończenie festynu

Comments

karolina_s Znalezione obrazy dla zapytania łapka w góre
Pres Enter to save or Esc to cancel
pripankaj very nice
Pres Enter to save or Esc to cancel
Loading... showing 2 of 2 load more comments

More news

Recommended

More in topic rozrywka

Most viewed news