Mar 10, 2020 1436
Reported by newsroom

Wybuch w domu na Radford w Coventry

W ostatniej chwili, przed wybuchem, syn uratował całą rodzinę od tragedii.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 9 marca 2020 roku około godziny 11:00 na Outermarch Road na Radford.

Kesceth Gunaseelan usłyszał w domu głośny świst, wyprowadził rodziców na ulicę, a po chwili doszło do wybuchu.

Kesceth po wybuchu jeszcze się, trzęsąc powiedział, że to były butle gazowe, że jego ojciec jest poparzony jednak wszyscy są cali.

End of terrace (czyli końcowy domek z całego szeregu) został kompletnie zniszczony przez wybuch oraz pożar. Powodem było rozszczelnienie instalacji gazowej. Gaz w kontakcie z otwartym ogniem podczas gotowania doprowadził do wybuchu, a następnie pożaru.

Na miejscu pojawiło się 5 zastępów strażackich, czyli około 20 strażaków z remiz w Coventry, Foleshill oraz Binley. (zdjęcie główne zostało wykonane przez remizę na Binley)

Pożar udało się opanować, strażacy starali się uchronić sąsiadujące budynki przed ogniem. Około 13:30 akcja dobiegła końca.

Strażacy pogratulowali także Kescethowi szybkiej reakcji. W ich opinii dzięki szybkiej reakcji i wyjściu na ulicę obyło się bez ofiar.

Dom Kesceth uległ kompletnemu zniszczeniu. Rodzinie pomocy udzieliło najpierw pogotowie ratunkowe, a następnie zajęli się nią przedstawiciele Czerwonego Krzyża.

Comments

piotrek019 Semi-detached to chyba jednak tzw "bliźniak", a krańcowy z szeregowca to chyba nadal należy do szeregowca i to jest terraced house ;) ??
Pres Enter to save or Esc to cancel
daroxxl Dokładnie ujmując to końcowy szeregowca to "end of terrace house"
Pres Enter to save or Esc to cancel
newsroom Tak mój błąd, w źródle było "ripped through the semi-detached home" a na zdjęciu był to końcowy budynek krótkiego (3-4 domy) szeregowca. Numer 110 na tej ulicy. To powinien być jak napisał daroxxl "end of terraced house" dzięki już poprawione.
Pres Enter to save or Esc to cancel
Loading... showing 3 of 3 load more comments

More news

Recommended

More in topic mieszkanie

Most viewed news