Jan 3, 2021 984
Reported by newsroom

Aresztowano mężczyznę podejrzanego o wielokrotne staranowanie radiowozu w Sylwestra

Aresztowany mężczyzna, podczas ataku najprawdopodobniej był pod wpływem narkotyków.

Do domu na ulicy Hummingbird Avenue około 1:30 rano została wezwana policja. Powodem wezwania była bójka, podano także informacje o osobie, która specjalnie najeżdża ludzi motorem. Inne zgłoszenie dotyczące tego samego zdarzenia wspominało o osobie z nożem.

Nocny patrol policji przyjechał na miejsce kilka minut po wezwaniu, zanim jednak udało się funkcjonariuszom wyjść z samochodu zostali oni staranowani przez auto marki Ford Transit. Auto około siedem razy uderzyło w radiowóz, uruchamiając przy tym poduszki powietrzne. Samochód następnie wycofując uderzył w drugi radiowóz.

Kierowca Forda po tym ataku próbował uciekać, jednak został otoczony przez policjantów. Mężczyzna został aresztowany i przewieziony do szpitala ze względu na nietypowe zachowanie sugerujące, że był on pod wpływem narkotyków.

Po powrocie ze szpitala zostanie on przesłuchany.

Trzech funkcjonariuszy, w tym dwóch znajdujących się w zniszczonym radiowozie, doznało niewielkich urazów szyi oraz pleców, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Comments

sienkiewicz "...doznało niewielkich urazów szyi oraz pleców..." - kto z nas nie dostaje takich obrazen w wypadku;) teraz tylko medal i odszkodowanie, a ze koles zamiast 2 lat dostanie 12 (ale co to kogo obchodzi)
Pres Enter to save or Esc to cancel
Loading... showing 1 of 1 load more comments

More news

Recommended

More in topic mieszkanie

Most viewed news