Oct 29, 2019 754
Reported by newsroom

Pret A Manger otwarł swoją pierwszą placówkę w Coventry

Niestety amatorzy świeżych kanapeczek, oraz organicznej kawy z Pret'a będą musieli wybrać się na Uniwersytet Warwick.

Wielkie otwarcie miało miejsce tydzień temu 21 października. Restauracja Pret A Manger znajduje się w budynku The Piazza w samym centrum kampusu na przeciwko Warwick Arts Centre.

Pret A Manger, popularnie Pret, to znana na całym świecie brytyjska sieć kafejek/restauracji - szybkiej obsługi. Oferuje ona świeże - przygotowywane w dzień sprzedaży na miejscu, organiczne kanapki, sałatki, zupy oraz kawę. Warto wspomnieć, że nie sprzedana żywność w danym dniu trafia do organizacji charytatywnych.

Pret A Manger pochodzi od francuskiego zwrotu prêt-à-manger i oznacza "gotowe do jedzenia".

Jest to kolejna z znanych światowych marek, które otwarły swoją placówkę na uniwersytecie w Warwick. Uniwersytet od dłuższego czasu stara się utrzymać dużą różnorodność restauracji, bufetów i barów, zwłaszcza oferujących zdrową żywość, nie tylko dla studentów, ale i dla wszystkich, którzy korzystają z kampusu.

Obecnie na terenie kampusu jest 19 tego typu placówek z czego 13 jest zarządzane uniwersytet, a 6 z tych zarządzanych przez uniwersytet jest pod kontrolą samorządu studenckiego.

Biorąc pod uwagę tą nową strategię uniwersytetu, popartą wyborem studentów, można się spodziewać, że w najbliższym czasie pojawią się nowe znane marki na uniwersytecie w Warwick.

Comments

kapunia1986 Haha "otwarł"  "twarły"mistrzostwo i to w nagłowku
Pres Enter to save or Esc to cancel
newsroom Hej kapunia1986 właśnie widzę, że słowo "otwarł" z jakiegoś powodu jest uważane za błędne/niewłaściwe, a tak nie jest! Co prawda dowiedziałem się, że jest ono niby "starszym" słowem w stosunku do "otworzył" jednak w życiu bym nie podejrzewał, że budzi ono takie "kontrowersje" :) <a href="https://sjp.pl/otwarł">https://sjp.pl/otwarł</a>
;)
Pres Enter to save or Esc to cancel
kapunia1986 Newsroom zwracam honor sam poczytalem troche na ten temat i masz w 100% racje.fakt faktem jesli ktos nie wie ze to poprawna forma moze wygladac dziwnie wrecz smiesznie.ale coz czlowiek uczy sie cale zycie 
Pres Enter to save or Esc to cancel
Loading... showing 3 of 3 load more comments

More news

Recommended

More in topic edukacja

Most viewed news