Apr 23, 2019 1006
Reported by newsroom

Jan Vincent Rostowski startuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego z Londynu

Były polski wiceminister oraz minister finansów poinformował o tym dzisiaj.

Change UK to jest partia założona przez osoby, które odeszły z obu głównych partii. Właśnie (godzina 12:00) trwa start kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego oraz początek ich otwartej walki z Brexitem. Ich główne postulaty to kolejne referendum People's Vote, oraz promocja pozostania w Unii Europejskiej i budowa silnej Wielkiej Brytanii w ramach Unii.

Charakterystyczne osoby, które są w tej partii to Heidi Allen (tymczasowa przewodnicząca, była konserwatystka), Anna Soubry (była konserwatystka, zajmuje się Brexitem oraz sprawiedliwością), Chuka Umunna (były laburzysta jest rzecznikiem partii) oraz dzisiaj okazało się, że z drugiego miejsca w Londynie w wyborach do Parlamentu Europejskiego startuje Jan Vincent Rostowski. Osoby, które nie znają osoby Pana Rostowskiego to był on wicepremierem oraz ministrem finansów za czasów rządów koalicji PO-PSL.

Pan Rostowski poinformował o tym na Twitterze.
Na zdjęciu można zobaczyć od lewej Heidi Allen, Jana Rostowskiego, w drugim rzędzie oraz przy mównicy Chrisa Leslie byłego laburzysty, który w Change UK odpowiedzialny jest za gospodarkę oraz handel.

Comments

zwierzak Oportunista i przegryw. W Polsce jest skończony więc próbuje się przyssać do polityki w UK.
Pres Enter to save or Esc to cancel
tomAsh A to pech. Takie fajne, postępowe ugrupowanie, hojny "tajemniczy" sposor i same wpadki. Najpierw wyszły na światło dzienne tłity jednego z kandydatów, który podobno pisał, że nie lubi przyjezdnych z Rumunii, o ostatnio pan Vincent "Piniendzy ni ma i nie bedzie" zaliczył wtopę, bo przypomniano mu, że niedawno  wypowiadał się nieprawomyślnie waginosceptykach :-)
Pres Enter to save or Esc to cancel
spr1978 jak ty tomeczku wytrzymujesz w tym kraju, nawet nie mozna sobie bez cenzury po napierdal.... na nieprawilnych
Pres Enter to save or Esc to cancel
Loading... showing 3 of 3 load more comments

More news

Recommended

More in topic brexit

Most viewed news