Dec 6, 2020 1303
Reported by newsroom

The Workshop of Wood firma w Coventry z dużym sercem do ludzi i drewna

Z przyjemnością przedstawiamy wszystkim The Workshop of Wood prowadzoną przez pana Marcina firmę zajmującą się tworzeniem mebli i ozdób z drewna.

O firmie The Workshop of Wood dowiedzieliśmy się niedawno, w dość nietypowych okolicznościach w trakcie akcji pomocy dla pana Jarosława, która odbiła się dużym echem w naszej społeczności. Jedną z głównych osób, które wtedy pomogły w odnowie domu, był właśnie pan Marcin. W późniejszych rozmowach pan Marcin zapytał o możliwość zareklamowania swojej firmy na naszej stronie. W ramach podziękowania za pomoc panu Jarosławowi przestawiamy jego firmę The Workshop of Wood.

The Workshop of Wood zajmuje się pracą z drewnem. Główne produkty na jakich firma się skupia to wszelkiego rodzaju meble, place zabaw, huśtawki i zestawy ogrodowe. Firma oferuje szeroki wybór projektów huśtawek dla dzieci i dorosłych, które mogą być wykonane w różnych stylach od klasycznych lub nowoczesnych po nietypowe rozwiązania i projekty dostosowane do potrzeb zamawiającego.

To samo tyczy się mebli, placów zabaw, czy zestawów ogrodowych, włączając to specjalne zestawy piknikowe i inne elementy wyposażenia przygotowywanego na potrzeby firm.

W rozmowie jaką przeprowadziliśmy z panem Marcinem, bardzo naciskał on na fakt, że drewno, na którym pracuje jest sprowadzane z Polski.

Dodatkowo poza główną linią produktów ogrodowych, The Workshop of Wood zajmuje się także tworzeniem mebli dla domu takich jak drewniane stoliki do kawy, półki lub regały i inne wykonane z litego drewna elementy dekoracyjno-użytkowe do kuchni, salonów, czy pokoi.

Tak samo jak w przypadku mebli ogrodowych, możliwe jest wykonanie projektów dostarczonych przez klienta.

The Workshop of Wood poza wyposażeniem, tworzy także elementy dekoracyjne, w których łączone z drewnem są różnego rodzaju inne materiały jak szkło, metal, czy bardzo popularna ostatnio żywica epoksydowa. Wszystkie ozdoby wykonywane są ręcznie i są unikalne. Istnieje także możliwość zamówienia dekoracji według własnego pomysłu, pan Marcin wręcz zachęca do tego.

Dużą popularnością cieszą się zdjęcia i portrety w drewnie, nie są one wypalane laserowo, wykonywane są one ręcznie w procesie odbijania, a następnie zabezpieczane, dzięki temu są one trwałe i wodoodporne i przez długie lata mogą przypominać o ważnych chwilach z życia. Wiele osób jest także zainteresowane "lustrami w pniach", które tworzą bardzo fajny efekt głębi, a zmieniające się odbicie w trakcie przechodzenia obok sprawia, że dekoracja "żyje". Są to oczywiście tylko przykłady dekoracji jakie oferuje The Workshop of Wood.Hitem są deski do krojenia z litego drewna orzechowego. Każda z nich jest unikalna, wykończona elementami z drewna lub kamienia. Deski te nadają się nie tylko do użytkowania, ale mogą być one także bardzo ciekawym elementem dekoracyjnym w kuchni.Z przyjemnością możemy polecić wszystkim zainteresowanym firmę The Workshop of Wood, nie jest to tylko wsparcie polskiej firmy w UK w obecnie trudnych czasach, ale możliwość zamówienia czegoś unikalnego, co niesie ze sobą pozytywną historię, a za razem pozytywną energię.

O akcji pomocy dla Pana Jarosława pisaliśmy w artykule z 17 listopada. Poza panem Marcinem w akcji uczestniczyło wielu jego znajomych z klubu piłki nożnej Drink Team Coventry między innymi Piotr Wyszyński, Norbert, Szach, Daniel Szoma, Artur Andrzejewski, Grzegorz Witman, a także Aleksandra Dwojacka, Agnieszka Śliwińska, oczywiście Bernadeta i Mariusz Budz, Łukasz Podgórski, Piotrek Rusiecki i Patryk Śliwiński inicjatorką całej akcji była Katarzyna Jonas.


Chcemy także rozwiać wszelkie ewentualne wątpliwości. Bardzo rzadko, jeśli w ogóle, piszemy "artykuły sponsorowane", wiadomości nie zostały stworzone w celach reklamowych, a informacyjnych. Ten artykuł jest jednak swojego rodzaju wyjątkiem, potwierdzającym regułę. Sami zaproponowaliśmy jego napisanie i opublikowanie bez opłat, jest to interesująca firma, przykład przedsiębiorczości, historia i piękny element naszej społeczności, w którym jako strona mamy, nie tylko przyjemność, a wręcz obowiązek wziąć udział. I nie tylko staramy się w nim zaprezentować firmę The Workshop of Wood pana Marcina, ale także to, że warto sobie pomagać. Sama akcja była prywatną inicjatywą pana Marcina i jego kolegów z drużyny piłki nożnej i jedynym elementami jakie łączą ją z firmą są pan Marcin jego umiejętności, narzędzia i kontakty.

Comments

theworkshopofwood Dziękujemy pięknie za ten artykuł. Obecnie wiele osób potrzebuje pomocy/wsparcia. Dlatego pomagajmy! 
Pres Enter to save or Esc to cancel
Loading... showing 1 of 1 load more comments

More news

Recommended

More in topic biznes

Most viewed news