aga_11 posted 30/05/2017 11:03
Szukam pielęgniarki, która mogłaby co dwa tygodnie podawać domięśniowo zastrzyk (osoba dorosła). Może ktoś zna? Nie musi dojeżdżać.
Dziękuję za każdą informację.
ludzik50 Do tak smiesznie prostej czynnosci nie jest potrzebna pielegniarka.
Jak sie boisz wkuc igle w d..pe to popros kogos, kto sie nie boi :)
Pres Enter to save or Esc to cancel
mikolaj Ludzik o czym ty mowisz?Chyba nie zdajesz sobie sprawy jakie moga byc powiklania,jezeli wklucie bedzie nie tam gdzie powinno!! A jezeli wykona go jeszcze osoba nieuprawniona mozna trafic za kraty!
ludzik50 Buhahaha- napisz mi prosze o tych powiklaniach.
W swoim zyciu wbiłem z 200 zastrzykow sterydowych swoim starszym kolegom gdy mialem moze 12 lat i zero pojecia.
Przestan pisac takie bzdety.
Jolaa55 ludzik jestes bardzo nieodpowiedzialna osoba jesli robiles to co piszesz,masz szczescie, ze nikomu nic sie nie stalo a moze zle ,ze nic sie nie stalo i nie dostales odpowiedniej nauczki , ze nie robi sie takich rzeczy bez odpowiedniej wiedzy, bo miejsce iniekcji domiesniowej w posladek jest odpowiednio okreslone a nie cala d...a jak ty to twierdzisz a powiklania moga byc rozne lacznie z nieodwracalnym porazeniem nerwu kulszowego. nie mowie juz o tym , ze po wkluciu igly nalezy wykonac aspiracje aby nie doprowadzic do wstrzasu anafailaktycznego, ale skad ty o tym mozesz wiedziec .

Edytowany przez Jolaa55 o 30-05-2017 - 21:01.
greg8107 @jola55. Ciekawe spostrzeżenia jak na osobę która co chwila wstawia ogłoszenia że szuka pracy
Jolaa55 Greg , to ze wstawiam ogloszenie nie ma nic wspolnego z tym , ze jak czytam jak ktos pisze , ze w wieku 12 lat wykonal 200 zastrzykow domiesniowych ze sterydow to mnie po prostu skreca bo albo jest ..... albo sie chwali co na jedno wychodzi .
ludzik50 Jola, mam gdzies co o mnie myslisz.
Zreszta pewnie dlatego masz problemy ze znalezieniem pracy bo dla ciebie wykonanie najprostszej czynnosci wymaga wielu lat szkolen...
bella. Eww przestancie chlopaki ;) serio mowiac prawda ze zastrzyk trzeba umiec zrobic, ulozenie miesnia i pokrewne nerwy wkolo.
sterydy ludzik to male miki, i jeszcze gdyby wziasc pod uwage cukrzykow..to nie wymaga zbytniej umiejetnosci.

ale gdy ktos np jest przewlekle chory tu trzeba speca. ;)

Edytowany przez bella.* o 03-06-2017 - 13:28.