adrian1 posted 22/03/2015 09:20
Szukam na terenie cov i w okolicach dobrych tras rowerowych. Czy możeecie mi cos polecic
rmazurek Witaj. Warto byloby okreslic jaki rower.
Pres Enter to save or Esc to cancel
adrian1 Carrera sulcata "off road"
emen83 Ja zawsze pakuje rower do auta i jadę gdzieś. Ale tu niedaleko jest Ryton pool a jak dalej to Cannock chase. Możesz też pokrecic się za szpitalem na Coombe park. Z chęcią mogę też pojeździć. Pozdrawiam
adrian1 Dziękuje za namiary
rmazurek Jest apka na itunes:

Mountain Bike Trails UK by WillowsApps
https://appsto.re/gb/Btj1y.i

Najprawdopodobniej jez tez odpowiednik na androida.
daroxxl W pobliżu Off road to np. Coombe Abbey Park, Binley Woods trochę dalej można do Sutton Park pojechać ( największy park miejski w Europie ) fajne trasy na rower górski, trochę asfaltu, szutru, dróżki leśne i przez łąki wśród dzikich koni. Jeżdżenia na cały dzień ale w weekend przy ładnej pogodzie trochę dużo ludzi i nie można tak poszaleć jak w dni robocze
brodaty a znajdzie sie tu ktos kto ma czas pojezdzic na mtb w poniedzialki , wtorki ,srody lub piatki ?????
boczek9900 Witam jezdzi ktos moze jeszcze na MTB chetnie bym sie przyłączył (poniedzialki, wtorki i ewentualnie sroda maksymalnie do 15.00)
brodaty Ja chetnie nawet jutro..... Wiad na priv.
brodaty Jutro(sroda) jade za miasto pojezdzic /. Chetni pisac
darek83 Witam,

Czy ten wątek już umarł czy jeszcze nie? 

W sobotę 22.07.2017 jadę do Cannock Chase mam miejsce w samochodzie dla jeszcze jednej osoby z rowerem, a może nawet wejdą dwie z rowerami. Wyjazd w godzinach porannych (dokładna godzina do dogadania) z Nuneaton. Jak ktoś jest z innego miasta może dojechać do Nuneaton pociągiem to zabiore ze stacjii. Kontakt najlepiej sms oddzwonie.