nowy_uk Poszukuję osoby, która pomoże mi podszkolić mój angielski. Obecnie jest on mniej więcej na poziomie B1. Może ktoś z was zna native speaker'a który w Coventry udziela lekcji? Co do ceny, chciałbym żeby nie była ona zbyt wysoka. Pozdrawiam wszystkich ;)
2014-11-09 11:19:09
Pres Enter to save or Esc to cancel
kasia24kasia witam a musi to byc osoba z papierami ja jestem juz od dluzszego czasu w uk i moge ci pomuc z ang nie mam problemu
2014-11-10 17:53:28
kamila86pl Witam,

Jestem nauczycielem angielskiego z wysztalceniem zdobytym tutaj w Coventry ( po studiach English&TEFL w Coventry University). Pracuje jako tlumacz ale rowniez udzielam korepetycji. Jesli zalezy Panu na native speaker to, jesli moge poradzic, tylko kogos z wyksztalceniem nauczycielskim. Nie kazdy Brytyjczyk ma pojecie o gramatyce i wielu innych aspektach nauczania. Nie ujmujac 'kasia24kasia' znajomosc angielskiego nie wystarcza by go uczyc.

Pozdrawiam
2014-11-12 17:07:38
kaik Ten wątek tak naprawdę powinien od początku skończyć w ogłoszeniach.
Informacje w nim zawarte są sprzed 4 lat i najprawdopodobniej są już nieaktualne.
Od czasu do czasu jest wyciągnięty przez kogoś oferującego korepetycje w celu zareklamowania się.

Jeśli szukasz aktualnych korepetycji z języka angielskiego proszę skorzystać z ogłoszeń dział szkolenia/edukacja.

Wątek zostaje zamknięty. Pozdrawiam.
2018-06-15 12:06:40