Cześć wszystkim! Jak część z Was na pewno wie, pierwsze kroki jako nowy przedsiębiorca nie są łatwe. Ciężko jest się połapać od czego zacząć, gdzie szukać pomocnej dłoni, czy też samych klientów. Od jakiegoś czasu jestem członkiem wielu grup społecznościowych na Facebook'u, który rzekomo służą promowaniu Twojej firmy, jednak już po paru dniach da się zauważyć jaki nieład tam panuje. Liczba spamu jaki trafia na tamtejsze tablice jest przytłaczający.

Wpadłem więc na pomysł aby założyć zamkniętą grupę dla osób z Coventry i okolic, które prowadzą swoje większe lub mniejsze przedsiębiorstwo, oraz dla ludzi posiadających pewne umiejętności które mogą być pomocne dla innych.

Chciałbym aby tablica w grupie miała jakiś większy sens niż tylko losowe wrzucanie linków do swoich portali,stron i sklepów. Akceptowane będą jedynie posty z prośbą o pomoc, informacjami, linkami, artykułami oraz ciekawostkami, które będą pomocne dla każdego biznesu. Galerię chciałbym uzupełniać zdjęciami otrzymanymi od Was. Jeżeli jesteś cukiernikiem, fotografem, muzykiem itp. i chciałbyś/chciałabyś podzielić się swoimi dziełami, lub pokazać jak wygląda dzień w Twojej firmie, chętnie wtedy założę osobny album dla każdego zainteresowanego.

Aby było nam łatwiej z zapoznaniem się, stworzyłem w dziale pliki/files dokument tekstowy o nazwie "Kim jesteśmy, i czym się zajmujemy" do którego każdy ma dostęp, i który zawiera listę wszystkich członków wraz z nazwą ich usług oraz danymi kontaktowymi. Po kliknięciu "dołącz do grupy" proszę napisz do mnie (Mariusz Nowacki, Administrator) czym się zajmujesz oraz dane kontaktowe które chcesz użyć w pliku o którym wcześniej wspomniałem. Pozdrawiam serdecznie.

https://www.facebook.com/groups/328654247295597/



Edytowany przez markterry o 22-09-2014 - 12:20.