kickboxing

czesc...mam takie zapytanie.wie ktos moze czy w coventry gdzies organizowane sa treningi kickboxing'u?lub lzejsza forma-krotko mowiac sztuki walki dla kobiet.dzieki za ewentualne porady.
czarnotka hej. kiedys byly na walsgrave prowadzone przez kobiete dla kobiet. dokladnie to nad kfc na walsgrave byl klub, niewiem czy jeszcze sa bys musiala sie przejsc i zobaczyc czy ten klub jeszcze jest otwarty.
2012-03-15 19:50:00
Pres Enter to save or Esc to cancel
Avalone. dzieki wiec sprawdze.
2012-03-16 11:57:00
Pres Enter to save or Esc to cancel
Karrolina W Fitness First przy Cannon Park byly w zeszlym roku treningi kickboxingu, czy są jeszcze to nie wiem by już tam nie chodzę. W centrum sportowym przy pool meadow sa zajecia ze sztuk walki, jedynie to trzeba byc zapisanym tam, a karnety sa tylko roczne. Miasto Coventry też organizuje zajęcia dla doroslych, w tym samoobrone. Charmonogram zajec 'choices' jest wrzucany do skrzynek na listy, a enrolment chyba bedzie na dniach bo zaczyna się ostatni trymestr w tym roku.
Po takich zajęciach będzie Cię strach spotkać na ulicy :)
2012-04-14 15:01:00
Pres Enter to save or Esc to cancel
rojczyk1987 Jesli chodzi o treningi takie moge polecic sie! jestem posiadaczem 1 dana taekwondo jak i wielokrotnym medalista w kickboxingu! posiadam uprawienia trenerskie! 07557791009
2012-04-14 21:07:00
Pres Enter to save or Esc to cancel