Piłka - pokopanko

Planujemy jutro koło 18tej trochę sobie pokopać piłeczkę na tym pastwisku przy skrzyżowaniu Humber Rd i Binley Rd. Może ktoś by się chciał przyłączyć w mundialowej atmosferze.

Nie wchodzi pewnie w grę meczyk bo jest nas dwóch, a w krótkim terminie nie sądzę żeby się ludzi nazbierało - chodzi po prostu o poruszanie się trochę na powietrzu przy ładnej pogodzie :)

Jakby ktoś był chętny to zapraszam
szamac no co jest, zadnych weteranow ?
2010-06-28 07:59:00
Pres Enter to save or Esc to cancel
skorpionik
dux
Planujemy jutro koło 18tej trochę sobie pokopać piłeczkę na tym pastwisku przy skrzyżowaniu Humber Rd i Binley Rd. Może ktoś by się chciał przyłączyć w mundialowej atmosferze.

Nie wchodzi pewnie w grę meczyk bo jest nas dwóch, a w krótkim terminie nie sądzę żeby się ludzi nazbierało - chodzi po prostu o poruszanie się trochę na powietrzu przy ładnej pogodzie :)
Jakby ktoś był chętny to zapraszam



Witam.
Wiem że ogłoszenie Twój post jest sprzed dwóch lat, ale jeśli nadal jest aktualny to jestem jak najbardziej zainteresowany.
Mój tel. to : 07511 700 194
Czekam na odpowiedź.
Pozdrawiam.
2012-07-29 12:15:00
Pres Enter to save or Esc to cancel
paweł23 witam,
widzę, że temat trochę przykurzony ale może ktoś chciałby pokopać piłkę? ot tak dla czystej przyjemności. najlepiej w sobotę lub niedzielę. Ogólnie rzecz ujmując jestem z leamington i jest nas tutaj dwóch chętnych do charatania w gałę. Możemy grać u nas na jednym z wielu ogólnodostępnych boisk lub dojechać w przystępnych godzinach do coventry. Co wy na to? odezwie sięktoś? jest ktoś chętny do poruszania się trochę na świeżym w miarę powietrzu?
mój kontakt: tel 07565436602 lub gg 410344]:-)
2012-10-21 14:54:59
Pres Enter to save or Esc to cancel
krool Zapraszam co sobote na godz 16 do budynku Moat House Winston Avenue CV2 1EA
aktualnie poszukuje graczy do gry ale jesli macie ochote pokopac zapraszam na same treningi w sobote
kontakt i wiecej informacji znajdziecie na

white-eagles.futbolowo.pl

lub telefonicznie 07511322690



Edytowany przez krool o 21-10-2012 - 21:37.
2012-10-21 22:36:14
Pres Enter to save or Esc to cancel