Wspinaczka sportowa

czy jest możliwość uprawiania tego sportu w Cov ? hala wspinaczkową lub skały ?
loki TAK JEST
I TO CALKIEM CIEKAWA
JUTRO SIE WYBIERAM
jest hala do boulderingu i powarzne sciany
2008-06-13 22:10:00
Pres Enter to save or Esc to cancel
smeagol Dawno temu, jeszcze w Polsce, trochę się wspinałam i chętnie wróciłabym do tego. Widziałam fotki ścianki przy Warwick University i delikatnie powiedziawszy szczęka opadła mi z wrażenia ;)
Jednak po przepytaniu wszystkich znajomych nie udało mi się znaleźć nikogo kto, by chciał się tam wybrać.

Są tu jacyś wspinaczkowi zapaleńcy?
Jak nie to zawsze pozostanie mi boulderownia, ale fajnie by było znaleźć kogoś do liny.
Jak tam z Wami? :)
2011-07-14 18:59:00
Pres Enter to save or Esc to cancel
damian198006 Witam.a wiec ja równiez poszukuje paru chetnych na wypady pod skale.z wielka checia bym sie ustawil na jakis wypad.na poczatek moze byc haluwka,ale zywa skala bardziej mnie kreci.znam pare fajnych miejsc jakies 1,5 godzinki drogi od coventry gdzie mozna naprawde niezle sie zbulowac.jest tam minimum 60 dróg wspinaczkowych o przeruznych trudnosciach.na weekendy te sciany sa oblezone przez angoli ale w tygodniu jest tam pusto.wiekszosc tras jest juz oringowana,tak wiec z asekuracja to nie problem.w polsce dosc duzo sie wspinalem w skale jak i w lodzie.noi popracowalem sobie troszeczke jako wysokosciowiec przy remontach mostów i pylonów telekomunikacyjnych.mam pozatym ukonczony kurs ratownictwa wysokogurskiego z wykorzystaniem technik linowych.troche juz pozapominalem ale po paru spotkaniach moment by sie wiedza odswierzyla.co wy na to?
2011-07-15 12:23:00
Pres Enter to save or Esc to cancel
smeagol Ja jestem jak najbardziej na tak. Tylko jak już wspomniałam - wspinałam się daaaawno temu, no i nigdy w terenie. Musiałabym, więc trochę nad sobą najpierw popracować. Tylko czy nie przeszkadzało by Ci ciągniecie za sobą takiego mięczaka?
2011-07-15 12:30:00
Pres Enter to save or Esc to cancel
damian198006 o jaka szybka odpowiedz....no to trzeba sie jakos na czasie spyknac i pogadac se na to i owo.z mojej strony nie ma zadnego problemu(czasami praca moze pszeszkadzac).
2011-07-15 13:30:00
Pres Enter to save or Esc to cancel
damian198006 smeagol ...jeszcze jedno....punk not dead...
2011-07-15 13:42:00
Pres Enter to save or Esc to cancel
smeagol no ja też pracuję oczywiście, ale jakoś się dogadamy

Póki co montuję drążek w drzwiach do kuchni ;)
2011-07-15 14:26:00
Pres Enter to save or Esc to cancel
smeagol no to co robimy? :)
2011-08-13 20:02:00
Pres Enter to save or Esc to cancel
damian198006 Aktualnie czekam na Kube.To mój synek który lada chwila ma zawitac na tym swiecie.Jak by co to jestesmy w kontakcie.Mozna by bylo sie umówic gdzies na pifffko i pogadac se.
2011-08-14 13:33:00
Pres Enter to save or Esc to cancel
smeagol Oki, to daj znać jak będziesz miał czas. I trzymam kciuki za Kubę i Mamę! :)
2011-08-15 08:59:00
Pres Enter to save or Esc to cancel
damian198006 Jak tylko malenstwo sie "wykluje" i bede mial troche czasu to dam znac.A jesli masz ochote na film o tematyce wspinaczkowej to polecam ci "Czekajac na Joe"- "Touching the void"ang.Poprostu rewelka jak dla mnie.Raz na jakis czas sobie go zapuszczam i odplywam.Pozdrawiam
2011-08-15 10:30:00
Pres Enter to save or Esc to cancel
2bike2 Hey wspinaczka jeszcze aktualna? Chétnie bym sie wybral na halowa. Uniwersytet Warwick jak najbardziej spoko.
2011-10-30 23:19:00
Pres Enter to save or Esc to cancel
smeagol aktualna jak najbardziej. Tylko wątek szybko ginie na tym forum. Jak ktoś ma czas i ochotę jechać na ściankę przy warwick university - piszcie na priva.
2012-01-02 12:48:00
Pres Enter to save or Esc to cancel