de posted 27/05/2008 13:51
razem z kolegą jedziemy do Coventry na studia od października, podczas pobytu chcielibyśmy sie sami utrzymywać i zastanawiamy się czy zrobienie sobie w polsce papierów na wózek widłowy jest dobrym pomysłem ?
ediaro Bardzo dobrym,im więcej kwalifikacji, tym lepiej .
Pres Enter to save or Esc to cancel
dux jasne że dobrym
- z papierem na FLT dorobisz sobie minimum 8-9funtów na godzinkę
- bez, jakieś 6-6,5
może trochę upraszczam, ale taką mniej więcej ten papier robi różnicę
jarek Ja polecam umowienie sie na NIN (National Insurance Number) przed przyjazdem tutaj. Mozna to zrobic telefonicznie. Nie wiem jak jest teraz ale kiedys trzeba bylo troszke na to czekac a to ulatwia znalezienie pracy.
widzewek1981 kompletna głupota robić w Polsce kursy na wózki,ja też tak myślałem jak ty wydałem 500zł na kursy z certyfkatami po Angielsku na wszystkie typy wuzków widłowych w Unii Europejskiej.....i nic to nie dało powiedzą ci tak w każdej firmie i agencji pracy.To ja sie pytam czy w w Unii jesteście?A oni że tak ale mam tutaj zrobić angielskie kursy.Dlatego nie marnuj kasy i zrób sobie tutaj "train a lift" najpierw na "counter balance" i na "reach truck" każdy kurs około 100Ł.Co do NIN to jak dzwonisz np. w Poniedziałek to w następny jesteś już umółwiony na spotkanie,przynajmniej ja tak miałem.
kaik Hej..
Popieram przedmówce też słyszałem, że angole akceptują tylko ich własne papierki...
brachu_sq8diett A to z prostego powodu. Sporo polaków kiedyś zjeżdżało z ,,papierami,, na wózki widłowe, ale były one kupione i nie potrafili jezdzic spowodowali jakiś groźniejszy wypadek i Anglicy nie chca patrzeć na polskie papiery. Z drugiej strony słyszałem, ze jeśli masz polski papier to zglaszasz sie do egzaminu w UK aby zamienić na angielski papier i jesli zdasz to dostaniesz nowy dokument bez wyjeżdżania godzin. Oczywiście trzeba zaplacic za ten egzamin
Jesli zle mowie to poprawcie, kazdy moze sie mylic :)
loco2 Witam.
Jestem zainteresowany zrobieniem kursu na counter balance czy reach truck , czy ktos wie gdzie i za ile w coventry moge takie kursy zrobic ?? jak wygladaja egzaminy...
Pozdrawiam.
wujekjurek Witam.
Mam zamiar zrobić sobie kurs na wózki, tylko za bardzo nie wiem gdzie. Znalazłem jedna firme kolo R.Areny.
Słyszeliście cos może o nich?Albo znacie może jakieś firmy co robia takie kursy? A i jeszcze najwazniejsze chyba.
Nie wiem czy to prawda ale słyszałem cos takiego że można zorbić bezpłatnie 3 kursy w ciagu roku jak sie mieszka gdzieś na biednej ulicy. Wie ktos cos moze na ten temat? gdzie moge znaleźć spis takich ulic?Gdzie sie udać aby cos załatwic.
Pozdrawiam
andzia1303 Moze tutaj znajdziesz cos odpowiedniego dla siebie
http://www.yell.com/ucs/UcsSearchAction.do?keywords=training+flt&companyName=&location=coventry&x=36&y=19&ssm=0&scrambleSeed=15038063&M=0&autocomplete=lo
adam75 Czy ktos wie, gdzie mozna zrobic szybko i tanio uprawnienia na wozki widlowe? Chodzi o Counterbalance i Reach Truck. Z gory dziekuje za informacje.
andzia1303 http://www.train-a-lift.co.uk/
calineczka003 jutro ci podam nr jeżeli to aktualne 150 km z tąd kolo luton Krzysiek gośc ma na imie i robi to w jeden dzień za jeden kurs 250 funa

A masz jakąś fajną robote na takowe wózki bo jak tak to i ja bym sie na kurs wybral a ty razem ze mną. Gdybyś chciał a dojazdu nie miał.

Edytowany przez calineczka003 o Paź 30, 2010 - 09:39 PM.
petit Czy wie ktos moze gdzie potrzebuja do pracy ludzi na wozki widlowe z angielska licencja
darecki2609 no oczywiscie:)

Edytowany przez darecki2609 o 03-11-2012 - 12:46.