ediaro posted 30/11/2007 16:31
Witam!

Moze ktos wie gdzie jest w coventry albo w poblizu,"szrot" z używanymi czesiami do aut.(konkretnie do opla)

Dziekuje za info!

Aro
dux Ja zakupy robię... akurat mam ich wizytówkę:
Whites
London Road, Ryton on Dunsmore
CV8 3DX
tel 024 76301981

z centrum Coventry jedziesz London Road do 'ronda samobójców' (koło lotniska) i potem kawałeczek trasą na Londyn.

A w sumie to zobacz sobie po kodzie pocztowym.

Powodzenia i pozdrawiam
Pres Enter to save or Esc to cancel
ediaro tak, tak, juz wiem gdzie to jest, dzięki bardzo za wskazówki i namiary

Pozdrawiam
elias26 zerknij również w okolicy ricoh areny.
a znacie jakis namiar na polskiego mechanika ?
potrzeba mi wymiany paska od alternatora
ediaro polskiego nie, ale angielskiego tak, Kinio polecał własnie jego, jestesmy umowieni z nim na poniedziałek na małą naprawę, już sama osoba tego mechanika sprawiała dobre wrażenie, Kinio opisał do niego dojazd, zerknij na temat o polskich mechanikach na Stoney Road, tylko do nich nie jedz, bo znowu słyszałam sporo złego na ich temat.My na temat owego Anglika wypowiemy się dopiero po wymianie rozrządu, ale jesteśmy przekonani,że będzie ok.
A i dzięki za pomoc i pozdrowienia
DGL Jezeli chodzi o czesci do samochodow to w Coventry chyba nie ma lepszego/wiekszego szrota niz ten na Ricoh Arena (zaraz za stadionem - niestety ulicy nie znam), tam maja najwiecej czesci do aut.
Tomek_Cov Dobry szrot jest przy Ricoh Arena, ale oni często nie wiedzą co maja i samemu trzeba poszukać i pogrzebać w autach, żeby znaleźć to czego szukamy:) Polscy mechanicy którzy tam pracuja, służa pomocą zagubionym początkującym mechanikom:P
aniama Czesc Wszystkim. Mam pytanie: czy ktos moze wie jak sie skontaktowac z 'pracownikiem polskojezycznym" ktory pracuje na zlomowisku samochodowmym przy Ricoh Arena? bede wdzieczny za informacje pozdrawiam
petit mam pytanie czy zna ktos jakies auto zlomy w west midlands poza coventry poniewaz czesc ktorej szukam niema w zadnym auto zlomie w coventry z gory dziekuje za pomoc
greg8107 Sprobuj w Leamington Spa.
dux w daventry jest duzy zlomek
ezq czy ktoś zna numer telefonu do szrotu kolo ricoh areny albo link do ich strony jak mają??
rmazurek http://www.192.com/atoz/business/coventry-cv6/car-breakers/total-waste-management-ltd/fb32349b1b222d7909d06dc428dbecc812b3c43d/comp/
mucha123 poszukuje szrotów szamochodowych w Coventry albo obok prosze o aresy
midian Może tutaj coś znajdziesz - http://www.yell.com/s/scrap+yards-coventry.html
Pozdrawiam