Zmiana serwera

Hej, dzisiaj w nocy planuję zmianę serwera, w zasadzie to ja bym wolał go nie zmieniać, ale są z nim jakieś problemy i poproszono mnie o jak najszybsze wybranie terminu... :) zmiana będzie dzisiaj w nocy rano MC powinno być już ok więc jeśli będą problemy od około 21 do rana to znaczy, że trwają prace.

Poza tym wiem obiecałem wiele zmian i w zasadzie to głównym stopującym jest galeria, a tak naprawdę system do zarządzania zdjęciami/mediami na całej stronie i już jest gotowa jeszcze kilka testów i jak tylko galeria będzie ok to reszta już nie jest problemem.

Całe MC pewnie będzie super działające w przyszłym roku to znaczy ten rok mam przeznaczony na wszelkie aktualizacje zmiany i testy i dopieszczenie, przyszły rok oraz lata kolejne będą już tylko publikacje, newsy i życie miasta.

Brexit, social media i w ogóle - po co ta strona? wiem - to jednak nie wpływa na to, że własna "mała" strona w Coventry nie ma prawa bytu, byliśmy z Wami i zostaniemy :) - kierunek jest bardzo social media to znaczy będziemy w działaniu i troszkę w wyglądzie podobni do fb/youtube/twitter bo tak teraz w zasadzie wygląda Internet, mało kto pisze artykuły na kilka stron, newsy też mało kto pisze... w zasadzie to właśnie przez social media mało co w ogóle ludzie piszą sami od siebie bo im się nie chce... my postaramy się znaleźć złoty środek, tak, żeby korzystanie z MC było w wygodne... jednak najpierw ta przeprowadzka - strasznie nie lubię zmian serwera i na początku roku już mieliśmy nowy fajny i teraz trzeba go zmieniać.. ehh. dobrze, są wakacje i większość z Was jest na Kanarach :D

Pozdrawiam