arkkadiusz dodane 03/09/2018 13:50
Warning: Don't use the services of Jacek, "builder" in Coventry. Simply steal the money, Wasted money in labour and materials, left house in worst condition than before, no straight walls, no experience at all in plumbing and what is more important, sockets without connecting to earth with the risk of safety or death attached. Rude person, forced us to pay before job was even started.very untidy person left a mess at the house .. he did not complete even half of the job and he been paid full amount. Unexpected and very rude person. He is working with his son. Zrujnowal nasz dom i narazil nas na ogromny koszt. Prosze uwazac bo nie chcemy aby kogos to samo spotkalo.

(Post edytowany przez administrację)
kaik
Witam, więc rozumiem rozgoryczenie i chęć ostrzeżenia innych, jednak nie można tego robić w taki sposób to znaczy podając wszystkie dane prywatne osoby publicznie online pisząc jeszcze, że ukradła pieniądze - to są bardzo mocne oskarżenia polecam iść z tym na policję.

Jeśli znalibyście nazwę firmy to już można napisać, że dana firma nie wywiązała się WASZYM ZDANIEM z tego co miała zrobić... jednak tutaj też jest, ale! Ze względu na to, że firmy konkurujące ze sobą wykorzystują to do oczerniania się nawzajem... uznaliśmy, że jedynie konta, które się udzielają i mają przynajmniej jedną gwiazdkę mogą oceniać innych. Nowe konta nie mają tego przywileju.

Dlatego usunąłem wszelkie dane osobowe z Twojego posta jeśli ktoś ma zamiar robić remont może Cię w prywatnej wiadomości poprosić o informację o oszuście..., możesz też podać email na który można się z Tobą skontaktować w tej sprawie.

Pozdrawiam
masakra
Arkkadiusz, wiadomosc wyslana, prosimy o odpowiedz.
Pozdrawiamy,
golab85
arkkadiusz napisalem priv