bella. dodane 10/04/2018 12:54
kaik to byl duzy blad tak odpowiedziec. transport w west midlands o takiej porze to ryzyko. tu musi byc konkretna oso ba./..to nie londyn.
kaik tak na marginesie ty mieszkasz w anglii? troche do tylu jestes z info. czytam twoje wypowiedzi i sklonnam powiedziec ze nie masz zielonego pojecia . Jako gl moderator jestes madry itd...ale mylisz sie wiele razy.

bez urazy ok.
kaik
Hej bella.* no nic nie poradzę, że masz o mnie takie złe zdanie :) Nie wiem co masz na myśli pisząc, że tranport w west midlands o takiej porze to ryzyko, ale jeśli ktoś szuka transportu to znaczy, że go nie ma... w ogóle nie rozumiem tego to nie london, a co to ma w ogóle wspólnego z londynem?

Podrużuję PL-UK właśnie (chociaż ostatnio mniej ze względu na aktualizację MC i w ogóle dużo pracy programistycznej przy komputerze) i bardzo sobie chwalę virgin train z Cov na Bham International parktycznie od razu na lotnisko max 20 min... wydaje mi się pewnym rozwiazaniem.

Btw piszesz bardzo ogólnikowo i ciężko mi się do tego odnieść... mylisz się wiele razy + jesteś do tyłu + nie masz zielonego pojęcia - hmm spoko nie obrażam się chociaż nie wiem, czy nie powinienem:)

Pozdrawiam
bella.
kaik zadalam ci edno wazne pytanie...mieszkasz w anglii czyt uk? ja cie bardzo szanuje, gdyby nie ty przysiegam Tobie , nie ma sensu bym tu byla..ty podrozujesz? to jest kaik..nas ludzi emigrantow obchodzi opinia tych co tu sa mieszkaja, znaja prawa , codziennosc. Teraz obale twoja wiarygodnosc...byc gl modertatorem statku a byc jego kapitanem to dwie rozne sprawy.

rozumiesz?

bella.
bywam na stronach i forach calego swiata.../ tamm ktos zadaje pytanie i ma odpowiedz..czyt usa, canada, francja ..egipt, nigeria..itd..tam jest ban bez ale, w niemczech natomiast nie ma bana i moderatorow, bajzel jest usuwany szybko..nikt nie ma prawa uzywac obelg. Gl moderator w skandynawii i zach europie niemusi byc na biezaco , tam nie ma banow i dyskusji...nikt nie lamie prawa czyt prawa social media.
bella.
ktos niedawno mi ublizyl...silnam ale to sie kwalifikowalo do tzw kryminalu. Pamietam nickname i dzien , to nie moze miec miejsca. Tonie jest Polska...to jest Anglia...tutaj szybko sie znajdzie kogos kto ubliza i dyskryminuje publicznie. I ja tego dopilnuje. Ja tu ludziom pomagam naprawde.
A ty Kaik musisz pilnowac tu porzadku. Pomoge Tobie ale musisz byc wiarygodny.
pozdrawiam
kaik
Eh bella no nie mam do końca pojęcia o czym piszesz masz straszny nieład w pisowni. I uwierz mi paradoksem jest to, że ja Ci to piszę, bo sam zazwyczaj jestem o to upominany.
1. Ciężko powiedzieć gdzie mieszkam na stałe bo podróżuję pomiędzy dwoma miastami w Polsce Kraków Katowice no i oczywiście Coventry "pracuję w Internecie" i staram się być mobilny.
2. Wiesz co wydaje mi się, że wiem dużo więcej niż osoba mieszkająca na stałe w Coventry o Coventry bo się tym na bierząco interesuję i spływają do mnie informacje z różnych stron różnymi kanałami - znajomi, wiadomości itp.
3. To nie jest takie typowe forum, nigdy nie było takie jest bardzo duża wolność ludzie nie są banowani za OFF-topy i za różnego rodziaju rozmowy między sobą (BTW to co Ty zrobiłaś to jest offtop straszny bo nie odpowiedziałaś osobie na pytranie tylko zaczęłaś wywody na dziwne tematy:) i nie jesteś zbanowana piszesz kulturalnie mimo iż chaotycznie.
Co prawda wątek musiałem pociąć.
4. Napisz mi link to tematu gdzie jesteś obrażona przez kogoś ubijemy drania :)
5. Dobrze, że pomagasz ludziom nie mam z tym w ogólę problemu jednak musisz popracować troszkę nad przekazem bo bardzo ciężko Cię zrozumieć co piszesz. Wpisujesz skróty myślowe i skaczesz z jednej myśli na drugą to czasem dodaje bardzo dużo zamętu i jest kontrproduktywne.
Pozdrawiam