misshihi dodane 05/04/2018 00:49
Cześć, czy wiecie coś może na temat tych okolic? Czy warto aplikować w Counsilu o mieszkanie pod tym adresem? Czy może mieszka tam jakaś patologia i strach byłoby się wprowadzić? Na Mapach Google nie wygląda to najgorzej, blisko Centrum itp., ale jakoś podejrzanie mało osób jest chętnych na aplikowanie w tych blokach i to mnie zastanawia. Boję się ryzykować, ponieważ mam 16 letnią córkę i nie chciałabym jej narażać na jakieś zaczepki czy złe towarzystwo, a i sama nie chciałabym mieszkać wśród jakichś narkomanów czy pijaków. Dziękuję za odpowiedzi.

Kerry House, Windsor St, Spon End, Coventry, CV1 3DJ
kaik
Hej, wiesz co za dobrze to nie wygląda jak dla mnie, chociaż nie wiem nic o okolicy, ale takie blokowiska no to są zawsze blokowiska i może się trafić jakiś margines.
greg8107
Jest strona na której można sprawdzić wskaźnik przestępczości pod danym adresie
misshihi
Tak, ja wiem, że jest strona, na której można sprawdzić wskaźnik przestępczości w danym regionie, jak również wiem, ze w blokowiskach bywa różnie, ale myślałam, ze może wiecie coś o tym konkretnie miejscu. Przestępstwa swoją drogą, bardziej mi chodziło o ogólną atmosferę tam, czy nie ma jakichś awantur, pijackich burd, rasistowskich ataków na Polaków, słowem - czy da się tam w miarę spokojnie mieszkać. Na zasadzie, że może ktoś z Was ma tam mieszkanie i wie z pierwszej ręki. Ale tak czy tak dziękuję za odpowiedzi.
bella.
Witaj
dzielnice Cheylesmore, Bedworth i Radford. Najmniejszy procent przestepstw, atakow na tle rasistowskim, kradziezy itp.

W anglii niezrozumialym jest pojecie...zyc bezpiecznie...czesto o tym mowie...37 grup etnicznych, niemozliwe by czuc sie U SIEBIE... ale mozna..trzeba tylko madrze wybrac, co tez kosztuje. Bo np teren Cheylesmore to ziemia kosciola a tzn najdrozszy podatek tzw council, rent, kupno domu.