dux dodane 27/06/2010 19:35
Planujemy jutro koło 18tej trochę sobie pokopać piłeczkę na tym pastwisku przy skrzyżowaniu Humber Rd i Binley Rd. Może ktoś by się chciał przyłączyć w mundialowej atmosferze.

Nie wchodzi pewnie w grę meczyk bo jest nas dwóch, a w krótkim terminie nie sądzę żeby się ludzi nazbierało - chodzi po prostu o poruszanie się trochę na powietrzu przy ładnej pogodzie :)

Jakby ktoś był chętny to zapraszam
szamac
no co jest, zadnych weteranow ?
skorpionik
dux
Planujemy jutro koło 18tej trochę sobie pokopać piłeczkę na tym pastwisku przy skrzyżowaniu Humber Rd i Binley Rd. Może ktoś by się chciał przyłączyć w mundialowej atmosferze.

Nie wchodzi pewnie w grę meczyk bo jest nas dwóch, a w krótkim terminie nie sądzę żeby się ludzi nazbierało - chodzi po prostu o poruszanie się trochę na powietrzu przy ładnej pogodzie :)
Jakby ktoś był chętny to zapraszam

Witam.
Wiem że ogłoszenie Twój post jest sprzed dwóch lat, ale jeśli nadal jest aktualny to jestem jak najbardziej zainteresowany.
Mój tel. to : 07511 700 194
Czekam na odpowiedź.
Pozdrawiam.
paweł23
witam,
widzę, że temat trochę przykurzony ale może ktoś chciałby pokopać piłkę? ot tak dla czystej przyjemności. najlepiej w sobotę lub niedzielę. Ogólnie rzecz ujmując jestem z leamington i jest nas tutaj dwóch chętnych do charatania w gałę. Możemy grać u nas na jednym z wielu ogólnodostępnych boisk lub dojechać w przystępnych godzinach do coventry. Co wy na to? odezwie sięktoś? jest ktoś chętny do poruszania się trochę na świeżym w miarę powietrzu?
mój kontakt: tel 07565436602 lub gg 410344]:-)
krool
Zapraszam co sobote na godz 16 do budynku Moat House Winston Avenue CV2 1EA
aktualnie poszukuje graczy do gry ale jesli macie ochote pokopac zapraszam na same treningi w sobote
kontakt i wiecej informacji znajdziecie na

white-eagles.futbolowo.pl

lub telefonicznie 07511322690

Edytowany przez krool o 21-10-2012 - 21:37.