Normalne

Koty Bengalskie
zwierzeta
sprzedam

500.00 GBP

Sprzedam dwa koty bengalskie czystej krwi zarejestrowane w Tica. Wykastrowane zdrowe i wesołe. Koty wychowały się z dzieckiem. 500£ Coventry cv3 zainteresowanym mogę przesłać więcej zdjęć.
4 małe kotki
zwierzeta

40.00 GBP

Mam na sprzedaż 4 małe kotki, 2 dziewczynki i 2 chłopaków. Maja 7 tyg. Korzystają z kuwety. Same jedzą i piją. Będą gotowe do odbioru 02.08.2019 Cenna 40£
kotki
zwierzeta
sprzedam

40.00 GBP

witam mam do sprzedania 8 małych kotków. 3 czarne i 5 czarno białych. kotki samodzielnie jedzą, piją i korzystają z kuwety. cena za jednego kotka to 40f. prosze kontaktować się pod numerem 07522205210. lub zostawić wiadomość pod poniższym numerem.
Oddam w dobre, kochające ręce!
zwierzeta
oddam
To nie była łatwa decyzja, ale niestety konieczna. Z powodu ciężkiej choroby jednego z członków naszej rodziny musimy pilnie wrócić do Polski na stałe i z powodu braku wystarczających środków finansowych jesteśmy zmuszeni znaleźć rodzinę zastępczą dla dwóch naszych Kotek. Starsza ma na imię Florentyna (Florka) jest tą nieufną, trzymającą się raczej z daleka, ale to dobry kotek, który docenia poświęconą mu uwagę. Druga to Antonina (Tosia) jest jak los wygrany na kociej loterii - to bardo czuły i towarzyski kociak, uwielbia towarzystwo człowieka i lubi się przytulać. Obydwie mają zaledwie rok. Są zaczipowane i zaszczepione. Nie zostały jeszcze wysterylizowane, ale przyjmują tabletki antykoncepcyjne. Koty mają swój drapak i dwie kuwety. Proszę o kontakt sms na numer : 07510839952
Yorkshire terrier
zwierzeta
sprzedam

650.00 GBP

Mam dwie urocze suczki.Urodziły się 22.04.2019. Mama z rodowodem i tata YORKSHIRE TERIER, oba mają srebrno-złote futro, a oba ważą około 3 kg. Szczenięta mają już: ✨ Pierwsze szczepienie ine Szczepionkę na kaszel dla szczeniąt ✨3 miesiąc leczenia pchłami i robakami ✨ Mikrochip ✨ Worek żywności ✨ Worek przekąsek oy Koc zabaw ✨ Gotowy do zamieszkania w nowym kochającym domu.
  • «
  • 1
  • »

Ogłoszenia są darmowe!

Proszę nie spamować ogłoszeń

Proszę nie dodawać tego samego ogłoszenia wiele razy.

Niedozwolone ogłoszenia!

Papierosy, Broń, Narkotyki