Halo gramy - dzisiaj z Kolumbią
14:06 24/06/18 • 395
Dzisiaj kolejna odsłona w grupie H, czyli w grupie, w której gra polska reprezentacja. Dodatkowo małe podsumowanie kilku ostatnich meczy.
Zacznę od suchej informacji dzisiaj o 19:00 czasu angielskiego gramy z Kolumbią. Kolumbia tak jak i my ze względu na jedną porażkę znajduje się w dolnej części tabeli. To nie będzie łatwy mecz. To jest teoretycznie mecz o wszystko.

Jakie mamy szanse? Co pokaże nasza reprezentacja? Bardzo ciężko powiedzieć z Senegalem nas (nie boję się tego napisać) zawiedli, czy odbudują nasze zaufanie? Kolumbia na pewno będzie gryźć trawę.

Ostatnie ciekawe mecze to wczorajszy Niemcy - Szwecja 2:1 z mistrzowskim golem na koniec, ostatnie sekundy doliczonego czasu w drugiej połowie, rzut wolny i goool... Niemcy grali w dziesiątkę, dużo kontrowersji oraz akcent polski w postaci sędziego. Kolejny mecz, który tak naprawdę odbył się w doliczonym czasie to Brazylia - Kostaryka 2:0

Właśnie jak piszę tego newsa właśnie teraz Panamie udało się strzelić gola kontaktowego z Anglią, czyli jest 6:1 dla Anglii.

Za "chwilę" tzn o 16:00 czasu angielskiego odbędzie się mecz w naszej grupie Japonia - Senegal.

Mała szpileczka, ostatnio dość często spotykam się ze stwierdzeniami, że bez względu na to jak gra nasi nie można ich krytykować bo to nasza reprezentacja...
W ogóle się z tym nie zgadzam, krytyka jest niesamowicie ważna dla rozwoju oczywiście wspieramy naszych i liczymy na wygraną, ale jeśli coś nie działa trzeba to powiedzieć głośno i oczekiwać poprawy.

Taką małą dygresją kończę i oczywiście pełen support dla naszych.

Lista barów/klubów w Coventry transmitujących mecz.
Rileys
Hertford Place Sporting Centre, Butts Road, Coventry, CV1 3JZ

The Aardvark
1-2 The Butts, Coventry, CV1 3GR

Genting Casino
Croft Rd, Coventry, CV1 3AZ

Castle Grounds
7 Little Park St, Coventry, CV1 2UR

The Old Clarence
Earlsdon Ave North, Coventry, CV5 6GN

The Phoenix
122 Gosford St, Coventry, CV1 5DL

Komentarze

  • No wiec bęcki.. jedni wiedzieli inni liczyli, że nie.. a tu takie zaskoczenie...

    Dalej będziemy dla was monitorować mistrzostwa. Anglia idzie całkiem całkiem. W międzyczasie praca nad nowym MC.. podgląd na MojeLeicester.pl

    Gdyby nie ludzie jak TY świat byłby nudny