Polska rodzina zorganizowała zbiórkę pieniędzy na powrót do kraju
16:09 14/09/17 • 5989
Małżeństwo Polaków chce zebrać 10 tysięcy funtów, aby móc wyjechać z Wielkiej Brytanii. "Postanowiliśmy zorganizować swój własny Brexit!" - argumentują.
Michał Kuźniar wraz z żoną Katarzyną postanowili opuścić Wielką Brytanię i wrócić do Krakowa, żeby ponownie zacząć życie w Polsce. Aby to uczynić, postanowili zorganizować zbiórkę pieniędzy na platformie crowdfundingowej.

Na stronie Go Fund Me Michal Kuzniar napisał: „Razem z żona wpadliśmy na pomysł, aby zorganizować swój własny przyspieszony Brexit. W związku z tym pomyśleliśmy, żeby uruchomić zbiórkę, która ma na celu uzbierania dodatkowych funduszy, które na pewno nam pomogą po powrocie do naszej ojczyzny."

Pieniądze, które chce zebrać polskie małżeństwo, mają być przeznaczone na pokrycie kosztów wysłania ich rzeczy do Polski, zakup biletów oraz wynajęcie mieszkania.

Jednakże, w ramach wdzięczności po zbiórce pieniędzy małżeństwo ma zamiar wylosować jedną z osób i podzielić się z nią 10% od całości zebranej kwoty. Kolejne 10% Polacy chcą przeznaczyć na organizacje, która pomaga rodakom w UK znajdujących się w ciężkiej sytuacji życiowej.

Kuźniar przyjechał na Wyspy w 2006 i znalazł pracę jako budowlaniec. Mężczyzna wraz z żoną i dzieckiem mieszkają obecnie w domu z trzema sypialniami w Somerset. Mężczyzna jednak twierdzi, że od czasu zeszłorocznego referendum, on i jego żona Katarzyna czują się niepewnie i nie wiedzą, czy będą w stanie dłużej zostać w Wielkiej Brytanii.

Komentarze

  • zalosne ludki

  • Nie jestem dobry z matematyki ale skoro on jest w Angli od 11 lat to nie odłożył sobie nawet 10 tys funtów??? Przecież jako budowlaniec nie zarabiał nigdy najniższej pensji. Wszystkim którzy popierają taką zbiórkę współczuję naiwności i głupoty
  • nie wierze, że w ogóle ktoś wpadł na taki pomysł, szuka sponsorów na powrót do ojczyzny?? to trzeba było z niej nie wyjeżdżać, a jeżeli przez 11 lat nie uzbierałeś takiej kwoty to jesteś nieudacznikiem. Dla mnie to zwykłe żebranie, wolałbym wpłacić na schronisko dla zwierząt.
  • Rodzina (BANDA)Zalosnych kretynow i nieudacznikow heheh jak mozna cos takiego zrobic po tylu latach
  • to jest chyba jakiś żart?? albo może reality show?? bo takich bzdur w życiu jeszcze na oczy nie widziałam... czy Wam do reszty ludzie odbiło?? jestem w Anglii (i ciężko pracuję od 2003 roku) i w życiu by mi tak chory pomysł do głowy nie przyszedł.... Weźcie się do roboty!!!! W takich momentach rozumiem dlaczego zagłosowali za wyjściem z UE.
  • Prowokacja?
  • #dej bo mam horom curke i mi się nalerzy XD A świeżaków nie chcą na drogę? XD