Nastolatka zgwałcona dwukrotnie jednej nocy, przez dwóch różnych oprawców
13:07 28/07/17 • 2898
Policja poszukuje dwóch gwałcicieli, którzy zaatakowali 15-latkę przy dworcu kolejowym Witton w Birmingham.
Oficerowie British Transport Police oraz policja West Midlands rozpoczęli wspólne śledztwo po tym, jak nastolatka została zaatakowana dwukrotnie w okolicach dworca Witton w nocy z wtorku na środę.

15-latka spotkała się ze znajomym we wtorek koło 19:00 i razem wstąpili na stację, gdzie zbliżył się do niej mężczyzna i przemocą zaciągnął ją do ustronnej części stacji. Tam dziewczyna została zgwałcona. Po ataku, nastoatkaa szukając pomocy zatrzymała mijający ją samochód, do którego wsiadła. Tam została ponownie zaatakowana i zgwałcona przez kierowcę.

Po wydarzenie dziewczyna wróciła do domu i wezwała policję. Oficerowie śledczy nazwali oba ataki przy stacji Witton wstrząsającymi i rozpoczęli obławę w celu zatrzymania sprawców. Oba ataki traktowane są jako osobne raporty gwałtu.

Pierwszy mężczyzna jest przedstawiony przez policję jako Azjata o jasnej karnacji i brązowych oczach, szczupłej budowie ciała i wzroście około 180 cm. Ubrany był w szare dresowe spodnie oraz bluzę, czarne buty sportowe i miał
około 20 lat.

Policja podała, że drugi oprawca jest również około 20- letnim Azjatą i miał około 17 0cm. Był dobrze zbudowany, miał brodę i nosił niebieski sweter i czarne dżinsy.

Policja zabezpieczyła nagrania CCTV, które są obecnie sprawdzane.

Komentarze

  • Azjaci? Z pewnością byli to Chińczycy lub Japończycy....
  • Swoją drogą Anglicy to perfekcyjni rasiści. Mi np nie przychodzi tak łatwo odróżnienie mieszkańca bliskiego wschodu czy północnej afryki od Afgańczyka.