Restauracja Bistrot Pierre otwarta w Coventry Cathedral Lanes
11:10 08/10/18 • 531
Kolejna restauracja tym razem z kuchnią francuską otwarta w Coventry Cathedral Lanes, czyli w samym centrum, na rynku zaraz za pomnikiem Lady Godiva.
Bistrot Pierre to sieć restauracji z klasyczną francuską kuchnią prowincjonalną, czyli oddającą tradycyjne potrawy z różnych francuskich prowincji. I nie są to stereotypowe, żabie udka. Otwarcie odbyło się w zeszłym tygodniu w piątek 5 października.

Wejście do restauracji znajduje się od strony sklepu Primark następnie spiralnymi schodami dostaniemy się na piętro gdzie znajduje się restauracja.

Wykończenie wyglądem nawiązuje do przytulnych kawiarenek lecz nie brakuje francuskiego szyku, tradycja bardzo elegancko i przyjemne łączy się tu z nowoczesnością.

Poza tym, restauracja w Coventry posiada taras z widokiem na Broadgate na około 100 osób oraz przestrzeń z barem gdzie można w bardziej "pubowym" klimacie wypić ulubiony trunek. Całość też ma bardziej luźny niż sztywny klimat, a to ze względu na centralne położenie wśród innych lokali o zdecydowanie "pubingowym" charakterze.

Wracając do głównego menu, czyli jedzenia, to cała sieć słynie z jakości i smaku w dobrej cenie, więc dajcie znać jak było i czy Wam smakowało.

Komentarze