Kolejna ofiara ataku z użyciem noża w Coventry tym razem na Hillfields
19:09 20/09/18 • 1709
Hillfields nie należy do bezpiecznych dzielnic Coventry. Od dawna działy się tam dziwne rzeczy, alkohol, narkotyki oraz gangi. Ty razem ofiarą jest 56 letni mężczyzna.
Dzisiaj rano około 2:30 (czwartek 20 września), na ulicę Victoria Street, Hillfields do osoby z ranami kłutymi została wezwana policja oraz pogotowie.

Okazało się, że ofiarą jest mężczyzna w wieku 56 lat a rany są dość poważne. Mężczyzna przebywa obecnie w szpitalu w stanie krytycznym.

Na obecną chwilę nie ma żadnych informacji kto jest sprawcą oraz jaki był powód tego ataku.

Osoby zamieszkujące Hillfields nie są zaskoczone i mówią otwarcie, że w tej dzielnicy dźwięk syren w nocy jest normalnością, a przestępczość wzrasta. Powodem mają być przemoc, narkotyki oraz nie wystarczająca ilość policji.

Nie tak dawno bo w tym tygodniu pisaliśmy o zwiększonej przestępczości z użyciem noża, do wcześniejszych informacji możemy dodać poniższą mapkę, na której zaznaczone są miejsca ataków nożowników w Coventry na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy.

Coventry nie jest jedynym miastem, które boryka się ze zwiększoną ilością ataków nożowników, czy w ogóle z zwiększoną przestępczością. W zasadzie w całym UK przestępczość wzrosła o około 22% w skali roku. Powody mają być dwa niewystarczająca ilość policji na ulicach oraz swego rodzaju moda, na posiadanie noża.

My polecamy nie zapuszczać się w nocą pieszo w ciemne ulice, nie dawać się sprowokować dziwnie zachowującym się osobom oraz unikać konfrontacji z nieznanymi osobami nawet jeśli są to pojedyncze młode/niegroźnie wyglądające osoby bo nigdy nie wiadomo, czy nie jest to zwykła pułapka i za rogiem nie czeka większa grupa.

Komentarze