Nowa restauracja w Cathedral Lanes i ożywianie centrum Coventry?
11:08 02/08/18 • 358
Cathedral Lanes wiecie gdzie to jest? Tak to ten budynek za Lady Godiva, niedawno ogłoszono otwarcie tam nowej restauracji-baru z koktajlami i to w klimacie reggae ;)
Turtle Bay tak się nazywa jedna z największych jeśli nie największa sieć barów-restauracji w klimacie Karaibskim. Turtle Bay zostanie otwarte na początku 2019 roku i to właśnie w budynku Cathedral Lanes.

W kilku wiadomościach wcześniej informowaliśmy o otwarciu różnych restauracji i barów właśnie na Cathedral Lanes. Przemiana tego miejsca ze sklepów, księgarni itp na rozrywkowe bary, restauracje to właśnie plan miasta wdrażany już od 2015 roku proces regeneracji tego miejsca. Pierwszy etap nastąpił kiedy pojawiły się lokale Las Iguanas, Wagamama oraz Cosy Club. Kolejny etap to otwarcie The Botanist, Zizzi, Bistrot Pierre oraz właśnie Turtle Bay.

Różne kuchnie, różne alkohole wszystko w lekkim pół imprezowym klimacie w samym centrum miasta. To praktycznie idealna kombinacja, która ma na celu ożywienie "rynku". I tak się dzieje - pierwszy etap projektu zwiększył ilość ludzi korzystających z samego centrum miasta o około 17% i ta liczba cały czas wzrasta. Drugi etap powoli wchodzi w życie, wcześniejsze informacje o wyburzeniu banku w przejściu zaraz koło zegara z Godivą i wiele innych dużych i małych zmian otworzy centrum miasta na jakże radosne życie nocne :) Co ciekawe, wygląda na to, że wszystko jest przemyślane i będzie to raczej "pubing" niż "clubbing".

Komentarze